Nevuna Film

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Nevuna Film Hakkında

Nevuna Film ile muhteşem düğün fotoğraflarına sahip olmak istemez misiniz ? Her çift özel günlerinde kusursuz fotoğraflar çekilmek ister. Kimi yanlış fotoğrafçı tercihi yapar ve bu çekimlerden memnun kalmaz. Ama siz işinizi şansa bırakmayıp Nevuna Film ile çekim gerçekleştirmeyi düşünürseniz sandığınızdan daha güzel fotoğraflara ve fotoğraf albümlerine sahip olabilirsiniz. Nevuna Film birçok bütçeye uygun fiyat ve farklı konsept çekimleri ile sizleri oldukça mutlu etmektedir.

Nevuna Film Olanakları

7 yıldır bu sektörde işini profesyonelce yapan bu firma her geçen yıl trendleri ve teknolojiyi takip ederken kendini ve ekipmanlarını da yenilemektedir . Sizlere birçok farklı mekanda ve konseptlerde fotoğraf çekilebilme imkanı sağlamaktadır. Üstelik bu çekimler sırasında hiç sıkılmayacaksınız. Sinema ve fotoğrafçılık alanında eğitim almış Nevuna Film ekibi düğün fotoğrafçılığını büyük bir zevkle ve severek yapıyor.

Çekim Öncesi ve Sonrası Hizmetleri Nelerdir?

Çiftlere yüksek kalite ve çözünürlükte fotoğraflar sunan bu fotoğrafçı asla kalitesinden ödün vermiyor ve en ince ayrıntısına kadar bütün çekimlerinizi planlıyor. Dış mekan çekimleriniz için önce fikirlerinizi alan Nevuna ekibi, sizlerle istediğiniz konsepti güzelce belirlemek adına dakikalarca görüşme yapıyor.

Nevuna fotoğraf çekimlerinizin sonunda sizlere fotoğraflarınızı 1 adet büyük albüm, 2 adet aile albümü ve dijital( USB içinde) olarak teslim ediyor. Dilerseniz fotoğraflarınızı poster olarak baskıda alabiliyorsunuz. Nevuna Film’in ortalama fiyatları 1000 ile 1500 tl’den başlamaktadır

Nevuna standart ve klasik çekimlerden uzak durup son derece modern ve göz alıcı bir çekimler yapmaktadır. İsteğinize bağlı olarak düğün gününüz boyunca size eşlik edebiliyorlar.

Hangi Türlerde Çekim Hizmeti Bulunuyor?

Hazırlık süresi boyunca sizleri çift kamera veya drone ile çekiyorlar ve bu heyecanlı gününüzü kayıt altına alıyorlar. Nevuna Film video konusunda da oldukça iddaali. Sizler için muhteşem düğün klipleri oluşturabiliyorlar. Nevuna sizlere bir çok farklı çekim türü imkanı sağlamaktadır bu çekim türleri şunlardır: save the date, trashday, nişan çekimi, düğün klibi, düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi ve katalog çekimi. . Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Nevuna Film’in açık adresi şöyledir: Tahran caddesi, Dünya Ticaret Merkezi 5. Kat no:503 Gaziosmanpaşa, 06700 Çankaya/Ankara. Dilerseniz Nevuna hakkında bilgi almak isterseniz Düğün Yardımcısı ücretsiz danışma hattını arayabilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketlerde düğün çekimi, dış çekim, düğün klibi, aksesuar temini ve ekipman gibi hizmetler yer alıyor. Paketler hakkında detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışında hizmet imkanı avantajı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi, nişan çekimi, düğün klibi, save the date, trashday, katalog çekimi gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Firma ile etkinliğinizden 1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma Türkiye'nin her yerine hizmet verebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept çekimde Nevuna Film'in deneyimli ekibine güvenebilirsiniz.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğraf ve video kayıtlarınızı 1 hafta içinde teslim alabilirsiniz.

2 görüş

  1. Klibimiz çok kaliteli ve olmasını istediğimiz gibi oldu.Verdiğimiz karardan çok mutluyuz. Bütün çiftlere şiddetle tavsiye ediyoruz 🙂

  2. bizi en çok strese sokan şu fotoğraf çekim işiydi poz vermek filan alışık olduğumuz şeyler değil neticede Nevuna ekibi bizi o kadar rahatlattı ve yönlendirdi ki fotoğraflar beklediğimizden güzel oldu , memnun kaldık 🙂

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Faruk Taşçıoğlu
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ