Bugüne Dek Yapılmış En Yaratıcı Düğün Organizasyon Fikirleri

Klasik evlilik törenlerini sıkıcı bulan çiftler ne denli yaratıcı düğün organizasyon fikrine sahip olabilirler? Sizin için araştırdık.

Düğünüz için farklı fikirler tasarlıyorsunuz ancak etkileri konusunda kararsız kalıyorsunuz. Bir taraftan arzu ediyor ancak diğer taraftan korkuyorsanız sizi cesaretlendirecek düğün organizasyon fikirlerini incelemek içinizi rahatlatacaktır.

Klişe düğün organizasyon temalarının yerini daha eğlenceli ve çılgın düğün planları almaya başladı. Dilediğiniz taktirde su altında, gökte, bir balonda ya da sevdiğiniz film karakterlerinin arasında düğün planlayabilir ve bunu hayata geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey hayal etmek ve bunu hayata geçirmek için kendinizi cesaretlendirmek.

Dünya üzerinde bugüne dek yapılmış en yaratıcı düğün organizasyon fikirleri arasından birkaç örneği sizler için seçtik.

1) Peter Pan ve Tinker Bell’in düğün organizasyon fikri

peter-pan-ile-tinkerbell-in-dugunu,4

Peter Pan ve güzeller güzeli peri kızı Tinkerbell’in düğününe hoş geldiniz. Peter Pan ile ilgili bir sitede çalışan damat ve sevgilisinin sihirli bir ormanda gerçekleştirdikleri düğünleri oldukça göz alıcı bir konsepte sahip. Misafirleri de ortama uygun kıyafetleri ile düğüne renk katıyor.

2) Dalgıç çiftin su altı düğün organizasyonu

dugun-tema

Su altında, hem de oksijen tüpleri ile öpüşmek pek eğlenceli görünmese de, dalmayı seven çiftin su altındaki düğünü oldukça eğlenceli bir organizasyon. Nikah memurunun, şahitlerin ve konukların da dalgıç kıyafetlerini giyerek düğündeki yerlerini almaları oldukça sıra dışı bir görüntü sergiliyor.

3) Batman’in düğünü

l5nS65w4PgA

Düğününde Batman kostümü giyerek süper kahraman eşiyle poz veren damat, buldukları yaratıcı düğün organizasyon fikrinden oldukça hoşnut görünüyor. Davetlilerin her birinin birer süper kahraman olduğu bu organizasyon uzun yıllar hafızalardan çıkmayacaktır.

4)Uçan balonda evlilik

flysvadba

Damat, gelin, şahitler ve nikah memuru bir balonda, misafirler hemen peşlerinde. En etkileyici düğün organizasyon fikirleri arasında yer alan balonda evlilik, adrenalin dolu bir fikir. Havada evlilik mükemmel bir organizasyon gibi görünse de, yükseklik korkusu olanlar için yerinde bir seçenek olmayacaktır.

Yaratıcı düğün organizasyon fikrine sahip olmak aslında çok zor değil. Yapılması gereken hayal gücünüzü, romantizminizi, çılgınlığınızı ve eğlenceli tarafınızı serbest bırakmak. Eğer istiyor ancak yaratıcı fikir bulmak konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, bu konuda profesyonel hizmet veren firmalardan destek alabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!