Burçlara Göre Evlilik Sözleri

Ona unutamayacağı bir evlenme teklifi yapmak istiyorsunuz. Peki “o cümle” nasıl kurulmalı? Burçlara göre evlilik sözleri size ilham verecektir.

Zodiac-Signs-Matches

Partnerinizin burcu kadar Venüs’ün bulunduğu burç da önemlidir.Doğum haritasına bakarak bu bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Burçlara göre evlilik sözleriteklif cümlenizi kurmanız için yardımcı olacaktır. Burçları ayırdığımız gruplar, teklifi gerçekleştireceğiniz ortamla ilgili ipuçları taşıyor.

Burçlara Göre Evlilik Sözleri, Ateş Grubu: Koç, Aslan, Yay

Ateş kadınları, otoriter ve cesur insanlardır. Onu istediğinizi açıkça belli edin. Risk aldığınızı göstermelisiniz. Başkalarının da şahit olmasını sağlayın. Reddedilme riski almanızdan etkilenecektir.

Burçlara göre evlilik sözleri için Koç’tan başlayacak olursak, soru içermeyen, yalın bir ifadeniz olmalı: “Evlenir misin?” değil, “Hadi evleniyoruz!” gibi… Çünkü kendinizi başkasıyla hayal edemiyorsunuz.

Eğer bir Aslan kadınıysa unutmayın, onu önemsiyorsunuz: “Evlenmeliyiz!” kalıbı idealdir. Çünkü onun gücüne güç katmak istiyorsunuz.

Yay kadınında evliliğin sizi özgürleştireceğine odaklanmalısınız. “Hadi evlenip kafamıza göre takılalım.” Çünkü dünya turuna çıkarken yanınıza bir tek onu almak istiyorsunuz.

love-marriage

Hava Grubu: İkizler, Terazi, Kova

Hava grubu üyeleri, duygulardan çok zihne önem verirler. İlgileri açıktır. Arkadaşı da olmalısınız. Böyle kararları hemen veremezler. Baskı yapmayın, zaman tanıyın.

Burçlara göre evlilik sözleri seçmeden önce İkizler burcunu hangi etkinliğe götüreceğinizi seçmelisiniz. İkizler zeka oyunlarından hoşlanır. “Benimle evlenmemek için 3 gerçek neden söyle” gibi. Çünkü sizin onunla evlenmek için 3 nedeniniz var.

Bir Terazi ile evlenmek istiyorsanız, unutmayın teraziler için evlilik bir yaşam tarzıdır. Teklifiniz, romantik ve sade olmalı. Birlikteliğinize vurgu yapmalı. “Eşim olmanı istiyorum” gibi. Çünkü onunla evlenmek, hayat arkadaşı kazanmak.

Kova burcuyla evlilik dünyayla mücadele için güçlenmektir. “Hadi evlenelim ve sırt sırta verelim.” gibi. Çünkü evlendiğinizde dünyayı değiştirmeye yaklaşmış olacaksınız.

Toprak Grubu: Boğa, Başak, Oğlak

Toprak kadınları gerçekçidir. Teklifiniz, gelecek planları içermeli. Örneğin, evlenince yaşayacağınız evin önünde teklifinizi yapın. İşte onu kazandınız! Kararsız mı kaldı? Israr edin!

Bir Boğa kadınına enfes bir yemek sonrası tatlı tabağında pırlanta yüzüğünü servis edebilirsiniz. “Evlenelim istiyorum” diyin. Çünkü hayatlarınız birleştiğinde diğer her şeye sahip olabilirsiniz.

Başak kadının şüpheciliği karşısında işiniz zor. O gün, sürpriz yapacağınızı söyleyin. Muhtemelen ilk teklifinizi kabul etmeyecektir. Güzel bir teklif yetmez. Mükemmel bir evlilik sunmalı, eksik tek parçanın o olduğunu göstermelisiniz.

Oğlak kadını için burçlara göre evlilik sözleri arıyorsanız seçeneğiniz çok. Eğer başarılı olacağınıza inanıyorsa, “evlensek ya biz!” bile diyebilirsiniz. Çünkü sizin için doğru insan o.

Su Grubu: Yengeç, Akrep, Balık

Efsane teklifler su kadınları için idealdir. Mum ışıkları, sakin bir müzik, güzel bir manzara, enfes bir yemek. Bu dörtlüden biri muhakkak teklifinize eşlik etmeli…

Yengeç kadınına konuk olduğunuz bir gün yapabilirsiniz. Çünkü çocuklarının babası siz olmak istiyorsunuz.

Burçlara Göre Evlilik Sözleri sıra Akrep kadınına geldiğinde anlamsızlaşır. Süslü sözler, ona bir anlam ifade etmez. O konuşmadan da anlaşabileceği birini arar. Ona yüzüğünü uzatın ve gözlerine bakın… Yüzük samandan bile olsa fark etmez.

Balık kadınına evlilik teklifi ise onu masal dünyasına götürmek demektir. Bütün ayarlamaları yapın. Önünde diz çökün ve “benimle evlenir misin?” diyin. Çünkü ona ihtiyacınız var.

Unutmayın, eğer onun doğum haritasına baktıysanız, Venüs’ün bulunduğu burç üzerinden yeniden okuyun. Bol şans!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!