Bursa Nikah Salonları

Hayatınızın o özel anına ev sahipliği yapacak nikah salonları, mutluluğunuzun başlangıcı olacak. Bu özel gün için Bursa’daki en özel mekanları araştırdık.

Hayatınızdaki en önemli imzayı atacağınız, o özel günde nikahın nerede kıyılacağı, yeni evlenecek çiftler için oldukça önemli. Evliliğe ilk adımı atacağınız nikah töreni için Bursa nikah salonlarını derledik.

yabanci-gelin-ve-damatlarin-adresi-nilufer-ni-7709604_x_o

Nilüfer Nikah Evi

İlk olarak ele alacağımız Nilüfer Nikah Evi, Bursa’nın en gözde mekanlarından biri. Bursa Nilüfer Belediyesi bağlı nikah salonu, Plaza 16 Nikah Salonları ile davetli sayısına göre dört farklı salonda hizmet veriyor. 120 davetli kapasitesine sahip Salon Safir, törenden sonra kokteyl ve farklı menüleri davetlilere sunuyor. 300 davetli kapasitesi ile Salon Zümrüt ve 500 davetli kapasitesi ile Salon Yakut, şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Son olarak 650 davetli kapasitesi ile açık havada nikah imkanı sunan Kristal Banquet, çimler üzerinde kır düğünü tadında bir düğün geçirmenizi sağlayacak. Bursa Kent Meydanı’nda bulunan nikah salonu, bilinen adresi ile davetlilere sorun çıkarmadan kolayca bulunan bir mekan.

Adres: İhsaniye Mahallesi, İmece Sokak, No: 2/18 Nilüfer / BURSA

Telefon: 0224 240 29 09 – 08 – 07

OsmangaziMerinosNikahDairesi

Osmangazi Merinos Nikah Dairesi

Bursa’da güzel ve mutlu bir başlangıca ilk imzayı atacağınız nikah salonlarında bir diğer Osmangazi Merinos Nikah Dairesi. Osmangazi Belediyesi tarafından geçtiğimiz bahar ayında yenilen salon, kurulan kamera ve internet sistemi ile nikahların canlı olarak yayınlanmasına imkan tanıyor. Çiftlerin, nikaha gelemeyen dostları için nikahı izleme imkanı veren sistem ve yenilenen yüzüyle modern bir hizmet sunan salon sizleri bekliyor.

Adres: Gazi Akdemir Mahallesi, Merinos Caddesi, Bursa Merinos Nikah Dairesi, Osmangazi/ BURSA

Telefon: 0224 271 24 44

Osmangazi Merinos Nikah Dairesi

Barış Manço Kültür Merkezi Nikah Dairesi

Bursa’da Yıldırım Belediyesine bağlı Barış Manço Kültür Merkezi’nin içinde bulunan nikah salonu, evliliğe ilk adımı atan gençlerin mutluluğuna ev sahipliği yapıyor. Nikah salonun haricinde, Barış Manço Kültür Merkezi içinde yer alan 720 kişilik kapasiteye sahip Manço Cafe Restaurant ile düğününüzü açık havaya taşıyabilirsiniz. Mh. Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi’nin üstünde bulunan nikah salonunun restoranında, yeşillikler içinde unutulmaz bir düğün yapabilirsiniz.

Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Üstü Yıldırım / BURSA

Telefon: 0224 366 02 02

2g_55dee9b0d25a3

Bursa Tren İstasyonu Nikah Dairesi

Bursa Osmangazi Belediyesi’ne bağlı Bursa Tren İstasyonu Nikah Dairesi, tarihi bir mekan içinde evlenmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Lokomotif kır düğünü alanı ile açık havada güzel bir düğünün keyfini çıkarabileceğiniz mekan, 600 kişilik kapasiteye sahip. Renkli ve tarihi dokusuyla Vagon Lokanta’da, dostlarınıza unutulmaz zamanlar geçireceksiniz.

Adres: Mimar Sinan Mah. 16310 Yıldırım/BURSA

Telefon: 0224 366 02 02

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!