Buse Terimin Düğünü Konusunda En Özel Detaylar

Uzun zamandır merakla beklediğimiz düğün töreni gerçekleşti ve Buse Terim gösterişli bir seremoniyle evlendi. Düğün tahmin ettiğimizden çok daha eğlenceli ve şaşaalı geçmiş olacak ki, pek çok magazin programının şu sıralar sadece bu düğünü konuştuğunu görüyoruz. Birçok gelin adayı ise şimdiden Buse’nin gelinliğinden makyajına, düğün mekanından ilk dans müziğine kadar her şeyi büyük bir merakla araştırmaya başladı. Biz de bu kez o heyecanlı gelin adayları için Buse Terim’in yıllarca konuşulacak düğün töreninden en özel ayrıntıların izini sürdük. Yılın en renkli düğününden en özel detayları merak ediyorsanız doğru yerdesiniz diyebiliriz.

O muhteşem Gelinlik Elie Saab’tan… – Buse Terimin Düğünü

Pek çok gelin adayı için Buse Terim’in düğün töreninden çok giyeceği gelinliğin merak konusu olduğunu biliyorduk. Ve düğün gününü biz de onlar kadar büyük bir heyecanla bekledik. Beklenen gün gelmeden küçük ipuçları ise geldi güzel gelinden. Gelinlik konusunda Vakko Wedding ekibiyle çalışan Buse Terim’in tercihi ise Elie Saab imzasını taşıyan harika bir gelinlikten yana oldu. Düğünün bir diğer gelinliği için BCBG’den aldığı beyaz elbisenin içinde ise muhteşem görünüyordu.

Düğün İçin İki Ayrı Mekan… – Buse Terimin Düğünü

Buse Terim’in düğün konusunda gösterdiği hassasiyet de en az düğünü kadar kendinden bahsettirdi. Çünkü daha aylar öncesinden tüm detayları büyük bir incelikle hazırlamaya başladı ünlü isim. Örneğin aile büyükleriyle beraber kutlanacak düğün için İstanbul’un en ihtişamlı oteli Shangri-La’yı tercih etti. Düğün sonrası After Party için ise Esma Sultan Yalısı’nda büyüleyici bir şölen başladı. Bu muhteşem düğünü tecrübeli ekibiyle BC Atalier’in organize ettiğine ise hiç şaşırmadık. Çünkü düğünün tamamında onların sihirli dokunuşları vardı. Her iki organizasyon için de düğün dekorasyonu konusunda beyaz renkli detaylara yer verildi. Buse Terim’in muhteşem düğün törenin en ilgi çekici yanı ise ‘Home Sweet Home’ konseptiyle harikalar yaratması oldu diyebiliriz. Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı’nın ev ortamı yaratılan düğünde, raftaki kitaplardan kapı ziline kadar her detayda Buse ile Volkan’ın isimleri yazılıydı.

Peki, Aksesuarlar? – Buse Terimin Düğünü

Buse Terim’in en az gelinliği kadar aksesuarlarının da ihtişamına kapıldığınıza eminiz. Düğününün her detayında ünlü isimlerle çalışmaya özen gösteren Buse Terim, ayakkabıları ve mücevherleri için de Türkiye’nin en iyilerini tercih etti. Ünlü ismin muhteşem ayakkabıları Divan Kundura’dan, mücevherleri ise Gilan’dan. Buse Terim’in şakayıklarla aranje edilmiş bembeyaz çiçeği ise Kanukte Flower’ın harikalar yaratan ekibinin ellerinden çıktı.

Ve İlk Dans… – Buse Terimin Düğünü

Günler boyu izlediğimiz tüm videolarda ve gördüğümüz tüm düğün fotoğraflarında Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı’nın ilk dansı var. Taze aşıkların en romantik dakikalarında onlara eşlik eden müzik ise İrem Derici’nin ‘Kalbimin Tek Sahibine’ adlı parçası oldu. Mekanın tamamında ünlü çifti simgeleyen anlamlı detaylara rastlanan düğünün müzik listesi de oldukça ilgi çekiciydi. Ama en heyecanlı dakikaların ilk dans sırasında yaşandığını söyleyebiliriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!