Büyüleyici Bakışlar İçin En Güzel Gelin Göz Makyajı Örnekleri

Gelinliğinizi tamamlayan en önemli şeylerden biri de makyaj. Kusursuz bir gelin olmak istiyorsanız bütünü tamamlamak zorundasınız. Makyaj da bütünün en önemli parçası. Gelin göz makyajı konusunda işi şansa bırakamazsınız. Özellikle göz makyajı konusunda profesyonellerle çalışmanızda fayda var. En etkileyici bakışlara sahip olmak isteyen bir gelin adayıysanız başarılı bir göz makyajına ihtiyacınız var demektir. Bunun için de bu işin uzmanlarını bulup günler öncesinden düğün günü için randevu almanız gerekiyor.

Gelin göz makyajı konusunda isim yapmış makyözü buldunuz, randevunuzu da aldınız, sıra geldi nasıl bir gelin göz makyajı yaptıracağınıza. Bu noktada size yardımcı olabilmek adına oluşturduğumuz gelin göz makyajı önerilerimize göz atmaya ne dersiniz?

1- Toprak Tonlarının Zarafeti – Gelin Göz Makyajı Önerileri

Muhteşem görünmenin sırrı yapbozun parçalarını bir araya getirmek. Prensesler gibi görünen bir gelin olmak istiyorsanız göz makyajınızın gelinliğinizle uyumlu olması şart. Örneğin balık modeli bir gelinlik giyecekseniz toprak tonlarda yapılmış gölgeli bir göz makyajı yaptırabilirsiniz.

2- Mavinin Derinliği – Gelin Göz Makyajı Önerileri

Düğün günü anlamlı bakışlar atmak isteyen bir gelin adayıysanız mavi kalemli bir göz makyajı kullanabilirsiniz. Uzun kirpiklerde makyajınızı ve bakışlarınızın derinliğini tamamlayacak olan bir diğer detay. Fakat eğer takma kirpik kullanacaksanız kaliteli olanları tercih etmenizde fayda var.

3- Smokey Eye – Gelin Göz Makyajı Önerileri

Dumanlı göz makyajı, uzmanların gelin adaylarına en çok önerdiği bir model. Son yılların gözdesi olan smokey eye için kesinlikle bu işi bilen biriyle çalışmanızı öneriyoruz. En etkileyici göz makyajlarından biri olmasına rağmen her makyözün yapamayacağı bir makyaj tipi. Hangi göz renklerine uygun olduğuna gelince, oldukça gösterişli bir makyaj olması sebebiyle her renkte rahatlıkla kullanılabilir.

4- Yeşil ve Morun Uyumu – Gelin Göz Makyajı Önerileri

Morla yeşilin birbirine bu kadar yakışan renkler olduğuna şaşıracaksınız! Yalnız bu tarz zıt renklerle yapılmış göz makyajlarına bayılan bir gelinseniz dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Eğer gelinliğinizin taşları, dantelleri ya da işlemeleri yoğunsa böyle bir makyajı önermiyoruz. İddialı bir göz makyajı olduğundan daha sade gelinliklerle özgürce kullanabilirsiniz.

5- Alımlı Bakışlar – Gelin Göz Makyajı Önerileri

Gelin göz makyajı konusunda özen göstermeniz gereken bir diğer nokta da göz renginiz. Yeşil bir göz rengi için mavi tonları uygun olmayacağından renkleri gözlerinize göre seçmelisiniz. Bakışlarınızı anlamlandıran tonlarda ve derin bir göz kalemiyle tamamlanmış bir göz makyajıyla gece boyu nefes kesen bakışlar atabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!