Cesur Gelinler İçin Gelin Ayakkabısı Modelleri

Günümüz gelinleri yaptıkları tercihlerle her zamankinden çok daha cesur. Gelinlik seçimleriyle, saç şekilleriyle ve düzenledikleri düğün organizasyonlarıyla her zaman farklı olmanın, her zaman daha iyisini yapmanın peşindeler. Gelin ayakkabısı da bu yüzden artık eskisi gibi düz birer beyaz topukla ayakkabıdan çok daha fazlasını vaat ediyor. Bir kere her şeyden önce beyaz takıntısından vazgeçildiğini söyleyebiliriz. Düğün konseptini oluşturan renk, düğün ayakkabısının rengi olabiliyor ya da çiçekler takılıyor, üzerine baskıyla kendi ismini ve eşinin ismini yazdırabiliyor. Düğünün belli bir saatinden sonra giyilen spor ayakkabılar ise bu işin en sevimli ve eğlenceli kısmı.

Gelin ayakkabısı seçimi yaparken artık daha özgür olduğumuza göre öncelikle birbirinden güzel seçeneklere birlikte bakalım:

1-  Çiçekler gelinlerin en güzel süsüdür. Ayakkabılarındaki çiçekler de buna dahil. Pudra rengi, beyazla kullanıldığında saflığı ve masumiyeti temsil ediyorken bu kombinasyonu bir gelinin üzerinde görmek, taşıdığı anlamı daha pekiştiriyor. Gelinliğinizin altına giydiğiniz, yanlarında çiçekleri bulunan pudra rengi ayakkabılar oldukça şık bir gelin ayakkabısı seçimi olacak.

Gelin Ayakkabısı

2- Gelin ayakkabınızı düğününüzün ana konsept rengiyle aynı renk olarak seçebilirsiniz. Üzerine çiçek takmak, duvak eklemek ya da buna benzer farklı tasarımlarla onu eşsiz hale getirmek sizin elinizde. Burada çiçeğinizle ayakkabınızın uyumlu olmasına dikkat etmenizi öneririz.

Cesur Gelinler İçin Gelin Ayakkabısı Modelleri

3- Düğününüzde gerçekten doyasıya eğlenmek istiyorsanız belli bir saatten sonra topuklu ayakkabılara veda etmelisiniz. İşte burada devreye sizin için özel olarak hazırlanmış spor gelin ayakkabıları gidiyor. Genellikle üzeri taşlarla işlenmiş ya da bağcıkları gelinlikle uyumlu olacak şekilde değiştirilmiş olan bez ayakkabılar gelin ayakkabısı olarak tercih ediliyor. Çok uzun boylu gelinler ya da topuklu giydiği takdirde damattan daha uzun olacak gelinler de bu tür ayakkabıları tercih edebiliyor.

Gelin Ayakkabısı Modelleri

4- Son zamanların yükselen trendlerinden biri de üzerinde bu tür baskılar olan gelin ayakkabıları… Dilerseniz üzerine kendi adınızı, eşinizin adını ve düğün tarihinizi yazdırabilirsiniz. Bu sevimli ayakkabılar düğününüzden size kalan en güzel hatıralardan biri olacaktır.

4--

5- Ayakkabılarınız gelinliğinizin modeli itibariyle çokça görünecekse böyle iddialı bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Taşlarla süslü  ve oldukça dikkat çekici olan bu ayakkabılara gösterişli detayları seven gelinler bayılacaktır.

6- Yoksa siz bir kumsal gelini misiniz? İşte o zaman gelin ayakkabılarıyla ilgili bildiğiniz her şeyi unutun. Sizin için biraz daha farklı bir önerimiz var. Ayakkabı ya da sandalet giymek yerine ayaklarınızı çıplak bırakın ve sadece bu ayak şahmeranlarından kullanın. Kumsal gelinleri için bundan daha zarif bir görüntü düşünülemez.

6-

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!