Cesur Gelinler İçin Renkli Gelinlik Modelleri

Bembeyaz bir gelinlik içinde kusursuz görünmek her genç kızın hayali olsa da bazı gelin adayları sınırları aşarak beyaz yerine rengarenk gelinlikler giymeyi kafasına koyuyor. Bu kez onlar için renkli gelinlik modellerinden oluşan cesur bir liste hazırladık. Siz de onlardan biriyseniz kararınızı vermeden önce sizin için hazırladığımız renli gelinlik modelleri seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız!

Renklerle Dans Eden Gelinlikler – Renkli Gelinlik Modelleri

Renkli gelinlik giymek istiyor fakat gelenekten de uzaklaşmak istemiyorsanız etek uçlarına gökkuşağının renklerini düşürmeye ne dersiniz? Uçuş uçuş bir gelinliğin etek uçlarında renk dalgaları hem uzun zamandır aklınızda olan renkli gelinlikle örtüşecek hem de beyaz gelinlik geleneğinden uzaklaşmayacak. Üstelik su gibi görüntüsüyle de en az beyaz bir gelinlik kadar zarif görünüyor. Renkli gelinlik arayan gelin adaylarının en büyük sıkıntılarından biri de yıllar sonra fotoğraf karelerine bakıp pişman olmamak… Bu tarz bir gelinlikle bu endişenizin üstesinden de gelebilirsiniz.

Zarif Gelinlere Özel Pastel Renkler – Renkli Gelinlik Modelleri

 Evet beyaz gelinliklere bayılıyoruz ama öyle renkli gelinlik modelleri var ki en gelenekçi gelin adayının bile aklını başından alabilecek güzellikte. Özellikle pastel tonlara sahip hoş tasarıma sahip gelinlikler tüm genç kızların aklını karıştırabilecek gibi… Mesela taşlar ve pullar sade bir gelinliğe bambaşka bir hava katabilir. Özellikle yaz mevsiminde yapılan ve açık mekanlarda olan düğünler için açık pembe renkli bir gelinlik modeli hoş bir alternatif olabilir. Ya da sadece size özel tasarım bir gelinlikle konuklarınızı büyülemek isterseniz bir adım daha atarak açık pembe bir gelinlik giyebilir, hem tasarım hem de renkli bir gelinlik modeliyle oldukça cesur görünebilirsiniz.

Sıra Dışı Olmak İsteyen Gelinler İçin Renkli Gelinlikler – Renkli Gelinlik Modelleri

Renklerle oynamak isteyen bir gelin adayıysanız aslında rengarenk bir gelinlik içerisinde çok şık olabileceğiniz için çok şanslısınız. Renklerin birbirine geçtiği  bir gelinlik modelinin içerisinde muhteşem görünebilirsiniz, yeter ki siz isteyin! Fakat her şeyden önce o renkler arasında da kusursuz bir uyum olması gerektiğini unutmayın. Turuncular, somonlar ve kremlerin birbirine çok yakıştığınız söylemek mümkün. Bu renklerden yola çıkarak kendi gelinliğinizin rengine karar verebilirsiniz. Eğer biraz daha cesur olup herkesi şaşırtmak istiyorsanız kırmızı bir gelinlik aradığınız etkiyi yaratmak için en ideal gelinlik alternatiflerinden.

Yeşilin Enerjisine Ne Dersiniz? – Renkli Gelinlik Modelleri

Renkli bir gelinlik modeli tercih etmek için birkaç kuralı yıkmak zorunda olduğunuz doğru. Fakat doğru modellerle ve doğru renklerle muhteşem bir gelinlikle geleneklere uygun bir gelin olmak çok da zor değil. Yeşil, renkli bir gelinlik modeliyle ışıldamak isteyenlerin en büyük kurtarıcısı diyebiliriz. Mesela geçtiğimiz yılın rengi mint yeşil bu yıl da oldukça revaçta. Mint renkli bir gelinliğin içerisinde bir masal prensesini andırabilirsiniz. Ya da daha koyu tonlardaki yeşil renkli bir gelinlik modeliyle hem zarif hem de asil görünmek de mümkün.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!