Cesur Gelinler İçin Yeşil Gelin Ayakkabısı Modelleri

Kim demiş yeşil gelin ayakkabısı olmaz diye! Elbette olur. Üstelik sandığınızdan çok daha şık ve havalı olur. Benzersiz gelin aksesuarlarının peşinden koşan genç kızlar için geniş bir gelin ayakkabısı yelpazesini mercek altına aldık ve yeşil modellerin en harikalarını onlar için bu yazıya topladık. Siz de gelin ayakkabısı hala hazır olmayanlardansanız, üstüne üstlük bir de sıra dışı bir ayakkabı modeli arıyorsanız sizin için de harika önerilerimiz var.

Yüksek Topuklar – Yeşil Gelin Ayakkabısı Modelleri

Topuklu ayakkabılara pek çok genç kızın bayıldığı bir gerçek. Size özel seçtiğimiz bu topuklu modeller de aklınızı başınızdan alacak nitelikte. Üstelik gelinliğinizin havasına hava katmak için de fazlasıyla iddialılar. Özellikle Gucci’nin imzasını taşıyan ayakkabıların gelinliğinize pek yakışacağına eminiz.

Yılın Trendi: Mint Gelin Ayakkabıları – Yeşil Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yeşil gelin ayakkabısı arayanların kuşkusuz en çok tercih ettiği modeller arasında nane yeşili olanlar dikkat çekiyor. Eğer gelin ayakkabısı için pastel tonları düşlüyorsanız neden sizin ayakkabılarınız da mint yeşili olmasın! İster açık isterseniz kapalı… Mint renkli ayakkabılar arasında öyle modeller var ki aralarından biri mutlaka gelinliğinizle kusursuz bir uyum yakalayacaktır.

Farklı Mı Farklı Seçenekler – Yeşil Gelin Ayakkabısı Modelleri

Evet, stilletto ve ince topuklu ayakkabılar uzun süre ayakta kalacak gelinler için uygun bir seçenek olmayabilir. Ancak gelinliğinize ne kadar yakışacağını tahmin bile edemezsiniz. Üstelik dünya markalarının tasarladığı ayakkabılar öyle zarif ki aradığınız en son şeyin rahatlık olacağına eminiz. Tabii ki rahatınızı düşünmeniz gerekiyor fakat seçtiğimiz modellerle rahat etmek de sizin elinizde! Düğün boyu dans etmek için ikinci bir ayakkabı edinerek hayatınızın en özel gecesinde hem şık hem de gönlünüzce hareket edebilecek kadar rahat olabilirsiniz mesela.

Tasarım Ayakkabılara Ne Dersiniz? – Yeşil Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabım ne renk olursa olsun kesinlikle sıra dışı olmalı diyorsanız bu modeller tam da size göre. Yaldızlı motiflerle hareketlendirilmiş yeşil bir gelin ayakkabısı sizce de muhteşem olmaz mı? Ya da Fransız kadınlarının maskülen havasını taşıyan kalın topuklu ve kurdele bağcıklı modeller, farklı bir alternatif olabilir. Dahası sınırları biraz daha aşmak istiyorsanız kendi tasarladığınız gelin ayakkabılarını yaptıracak pek çok ayakkabıcı bulmanız da mümkün.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!