Çeyiz Alışverişinde Yemek Takımı Seçenekleri

Neredeyse tüm gelin adayları için çeyizlerinin en önemli parçası porselen yemek takımları diyebiliriz. Nasıl olmasın ki! En özel anlar için o takımlar çıkıyor masaya, her kutlamada başrolü oynuyorlar ve en önemlisi birlikte yapılan her romantik akşam yemeğinde onlar eşlik ediyor taze aşıklara. Hal böyle olunca da gelin adayları çeyiz alışverişine başlar başlamaz ilk olarak yemek takımı seçeneklerini gözden geçiriyor. Biz de çeyiz alışverişinize yardımcı olmak için bu kez dünyanın en şık yemek takımlarını bu yazıda bir araya getirdik! Aralarında aklınızı başınızdan alacak bir modelin olduğuna eminiz.

Dünya Mutfaklarından Dünya Sofralarına… – Çeyiz Alışverişinde Yemek Takımı Seçenekleri

Kurduğu sofralara dünyadan lezzetler de eklemek isteyen gelinlere güzel bir haberimiz var. Dünyanın en ünlü gelinlik markası Vera Wang artık gelinlerin çeyizine de yemek takımlarıyla sızıyor. Üstelik öyle hoş takımları var ki yemek takımı hazır olanları bile 2. bir takım seçmeye mecbur bırakacak güzellikteler. Hermes’in de yemek takımı konusunda Vera Wang ile yarıştığınız söyleyebiliriz. Hatta daha iddialı modeller arayanlar için de pek çok yemek takımı seçeneği var ünlü markanın.

467-untitled-1

Klasik Bir Şıklık Arayanlar İçin – Çeyiz Alışverişinde Yemek Takımı Seçenekleri

Çeyiziniz için alacağınız bir yemek takımına gözünüz gibi bakacağınızı ve yıllarca kullanacağınızı biliyoruz. Bu yüzden klasik çizgileri olan ve hiç eskimeyecek modelleri de unutmadık. Bu tarz yemek takımları için ise çok uzaklara gitmenize gerek yok. Karaca ve Bernardo birbirinden şık yemek takımları ve ekonomik fiyatları ile çeyiz alışverişinde tasarruf yapmak isteyen gelinlerin imdadına koşuyor. Üstelik her ikisinin de model konusunda geniş bir ürün yelpazesi var. İçlerinden biri mutlaka masanızı süsleyecek nitelikte.

7bb-untitled-2

Sımsıcak Sohbetlerin Başrolde Olduğu Masalara Özel – Çeyiz Alışverişinde Yemek Takımı Seçenekleri

Çiçekli yemek takımları ve country modeller de son yılların en gözde çeyiz parçalarından. Aralarına öyle renkli seçenekler var ki tüm gelinlerin aklını başından alıyor. Mavili, pembeli ve yeşilli… Hepsi birbirinden hoş ve kullanmaya kıyılamayacak kadar güzeller. Neşeli sofralar kurduran bu yemek takımları sizi de cezbediyorsa en güzel modellerini Tepe Home’lardan bulabilirsiniz. Yalnız çeyiz alışverişinde onlarca yemek takımı modeli arasında kaybolmak istemiyorsanız önceden web sayfaları üzerinden ufak bir araştırma yapmanızı öneririz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!