Çılgın Bir Düğün Konsepti İçin Öneriler

Siz, sıradanlığın çok ötesinde çılgın insanlarsınız ve hayatınızdaki en önemli günlerden biri olan düğününüzde çılgın olmalı! Sıradan düğünlerden sıkılan ve oldukça sıradan bulan siz, sıra dışı çılgınca fikirleri seviyorsunuz. Çılgın bir düğün konsepti için yapmanız gereken tek şey belki de olduğu gibi davranmanız! Siz su altında, karların üstünde ya da havada evlenmelisiniz. O en mutlu günlerinizden birinde kocaman kahkahalar atmak ve deli gibi eğlenmek istiyorsunuz. Sesinizi duyan biz, sizler için çılgın bir düğün konsepti için önerilerde bulunduk. Umuyoruz ki aradağınız o çılgın düğün konseptini yazımızda bulabileceksiniz!

Gelinlik – Çılgın Bir Düğün Konsepti İçin Öneriler

Çılgın bir düğün için kendi hikayenizi belirlediyseniz eğer, ona göre bir gelinlik seçmek gerekmektedir. Bir masal kahramanı mı, oyuncak mı yoksa çizgi film karakteri mi olacaksınız? Sizler için seçtiğimiz gelinliklerden daha çılgın olanı yoktur! Farklı formlarda, farklı renklerde ve farklı konseptlere uyum sağlayacak olan gelinlikler size fikir verebilir ve belki de düğün hikayenizi bu beğendiğiniz gelinliklerden birinin üzerine kurabilirsiniz. Gelinliğinize karar verirken damatlığı da hayal etmeyi sakın unutmayın!

Pasta – Çılgın Bir Düğün Konsepti İçin Öneriler

Çılgın bir düğün için pasta, düğün konseptinin en önemli unsurlarından biridir. Sıradan düğün pastaları yerine daha çılgın ve göz alıcı pastalar yaratmak konsepte göre oldukça basit. Bizim sizler için seçtiğimiz pasta çeşitlerinde dev bir hamburger dikkat çekici görünüyor. Espirili bir dili olan ve sanki pastanın üstünden lastik geçmiş gibi duran pasta ise oldukça yaratıcı. Steampunk tarzında bir düğününüzün olmasını istiyorsanız eğer dengede zor duruyormuş gibi görünen steampunk öğelerini üstünde taşımaya çalışan birkaç katlı pasta harika bir görsel şölen oluşturacaktır.

Davetiye – Çılgın Bir Düğün Konsepti İçin Öneriler

Düğün konseptine en uygun davetiyeleri yine düğün hikayenize göre yaratmanız uyumlu olacaktır. Yaz sezonuna denk gelen ve hikayeniz ile uyumlu olacak olan davetiyenize bizden bir öneri; balonlardan davetiye yaptırdığınız zaman, davetlileriniz balonu şişirdiği an gördükleri manzaraya oldukça şaşıracaklardır. Parmak izlerinizin yer aldığı ve sanki polisler tarafından aranıyormuşcasına bir heyecan yaratan davetiye ise oldukça dikkat çekici olacaktır. Kuru kafaların olduğu bir illüstrasyon ise oldukça eğlenceli görünüyor!

Düğün Hikayesi – Çılgın Bir Düğün Konsepti İçin Öneriler

Evet çılgın bir düğün konsepti istediğinizi biliyoruz, peki ama düğün hikayeniz ne olacak? Düğün hikayenizi belirlerken en sevdiğiniz filmlerden çizgi filmlere kadar düşünüp sonrasında karar vermek daha doğru olacaktır. Acele etmeden, müstakbel eşiniz ile birlikte ortak bir karar alarak düğün hikayenize karar verebilir ve ortaya yaratıcı bir düğün hikayesi çıkarabilirsiniz. Belki star wars, belki karayip korsanları belki de yılların eskitemediği kovboy filmlerinden esinlenerek hilkayenizi yaratır ve çılgın bir düğün konseptinize de imzanızı atmış olursunuz.

Gelin Buketi – Çılgın Bir Düğün Konsepti İçin Öneriler

Gelin buketinizi, düğün hikayenize uygun çılgın bir fikirle tamamlayabilirsiniz. Gelinliğinize uygun gelin buketinizi farklı materyallerden oluşturabilirsiniz. Bir çizgi film karakteri olacaksanız eğer filmdeki figürlere yer verebilirsiniz. Yıldızlardan ya da samanlardan da gelin buketi oluşturabilirsiniz. Düğün hikayenizin öğelerini düşünerek gelin buketinizi yaratmak çok daha kolay olacaktır. Bunun için farklı materyalleri kullanmaktan çekinmeyin!

gelinbuketi

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!