Çılgın Çiftere Özel 5 Düğün Konsepti

Çılgın Çiftere Özel 5 Düğün Konsepti

cilgin-kapak

Gösterişli şamdanlar, çiçeklerle süslenmiş masalar ya da tüller içine sarmalanmış bir düğün mekanı… Bunların hiçbiri size göre değilse sizin falınızda eğlencenin başrolde olduğu sıra dışı bir düğün var demektir. Hatta biraz daha ileri gidip farkınızı ortaya koymak istiyorsanız çılgın bir düğün konsepti yaratmanın vakti gelmiş de geçiyor diyebiliriz. Eğer sizi anlatan şeyler tam olarak böyleyse birbirinden harika düğün konseptleriyle karşınızdayız. Hadi biraz cesaret! İçlerinden birini seçin ve tam da hayalinizdeki gibi bir düğünün kapısından içeri girin.

Karnaval Temalı Bir Düğün

karnaval

Yıllar geçiyor ama siz içinizdeki o çocuğu bir kenara bırakamıyorsunuz! Olsun, zaten böylesi de en güzeli değil mi? Mesela düğün günü gelip çatsa bile siz hep çocukluk renklerinden ilham alacaksanız. Sahi, o çocuğun sözünü dinleyip karnaval temalı bir düğün yapsanız nasıl olur? Mesela düğün mekanınız çocukluktan kalma bir karnaval havasına bürünse? Harika olacağı kesin. Eğer bu fikir sizi de heyecanlandırıyorsa karnaval temalı bir düğün için neler yapabileceğinize bir de yakından bakın.

Retro Temalı Bir Düğün

retro

Geçmişin romantikliğinden bir türlü vazgeçemiyor bir yandan da sıra dışı bir düğün temanız olsun istiyorsanız retro konseptli bir düğün tam da size göre! Siz şimdiden ananenizin kapısını çalın. O yıllardan kalma bir gelinliğe fazlasıyla ihtiyacınız olacak çünkü. Hatta düğün süslemelerinde kullanmak için tavan arasına kaldırılmış eski eşyaların arasına dalmayı unutmayın. Uzun süredir kullanılmayan o eşyalara bakıp aslında ne kadar muhteşem olduklarına inanamayacaksınız. Üstelik sizin düğün konseptinize de çok yakışacaklar.

Bisiklet Konseptli Bir Düğün

bisiklet

İki teker üstünde devr-i alem! Bu yaz bisikletinize atlayıp günlerce yola düşmek varsa aklınızda ancak düğün telaşı yüzünden bu hayal imkansızsa işte size fırsat! Dünyayı dolaşma fikrine kısa bir mola verin ama en özel anlarınıza bisikleti de dahil edin. Mesela düğün konseptiniz için bisiklet temasını tercih edin. Bu sayede hem hayallerinize dokunun hem de sıra dışı temanızla yılların eskitemediği düğün anılarına sahip olun.

Sinema Temalı Bir Düğün

sinema

Bu yılın en eğlenceli düğünü çok yakında sinemalarda! Sinema temalı bir düğün temanız olsun istemez misiniz? Hem sıra dışı hem eğlenceli… İşte içinizdeki çılgın çocuğu rahat bırakmanız için fırsat! Sinema biletlerini, pardon düğün biletlerini davetlilerinize gönderin ve unutamayacağınız bir filmin romantik kahramanları olmak için hazırlıklara başlayın.

Mad Men Temalı Bir Düğün

mad men

Son yılların en popüler dizisi Mad Men’den rol kapmaya hazır mısınız? Sizin için müthiş bir sürprizimiz var çünkü! Eğer dizinin sıkı bir takipçisiyseniz bu haber sizi çok sevindirecek. Ünlü dizi artık düğünlere sızıyor ve ortaya harika düğünler çıkıyor. İnanmıyorsanız buradan buyurun. Biz bu fikre bayıldık eğer siz de çılgın kişiliğinizi harika bir düğünle taçlandırmak istiyorsanız muhteşem bir Mad Men düğünü sizi bekliyor demektir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!