Cinderella Temalı Düğün İçin Fikirler

Çocukluğumuzun masalı, bizleri hüzünlendiren yeri geldiğinde ise sevindiren dinlendikçe bir kez daha dinlemek istediğimiz Külkedisi yani Cinderella, neden bir düğün teması ile canlanmasın! Ama tabii ki bir prenses ve prens olarak. Cinderella’nın acı dolu hayatının bir tarafını bir kenara bırakıp, yakışıklı prensi ile biraraya geldiği mutlu anlarını odak noktamız yaparsak eğer bizlerde harika bir Cinderella temalı düğün için fikirler üretmeye başlayabiliriz.

kapak

Kabarık elbiselerin, gösterişli saçları süsleyen harika taçların, herbir köşenin ışıl ışıl parladığı adeta peri tozundan yaratılmış bir düğün konseptine hazır mısınız? Dilediğiniz “o” elbiseye sahip olabilir, saçlarınızı, ayakkabılarınızı ve diğer her şeyi Cinderella düğünü gibi kusursuz ve şık bir forma sokabilirsiniz. Bunun için önerilerimize göz atın; size ilham olabilecek ve düğününüzü eksiksiz  hale getirebilecek birçok unsuru burada bulabileceksiniz!

gelinlik

Gelinlik

Cinderella’nın hem çizgi filimini hem de türk versiyonunu defalarca izlemiş biri olarak, balo gününde giyindiği elbiseyi unutamamışsınızdır. Cinderella gibi bir gelinliğe sahip olmak için dikkat etmeniz gereken detaylar var. Mesela, elbiseniz mutlaka ama mutlaka kabarık olmalıdır. Işıltılar, gösterişli duvaklar, gelinliğinizin katkat olan etek bölümü gibi olmazsa olmaz, dikkata alınması gereken şeyler vardır. Bizim sizler için seçtiğimiz gelinliklere bakarak ilham alabilir ya da bunlardan birine aşık olup direkt aynısını diktirebilirsiniz. Ve unutmayın, elbiseniz dilediğiniz renkte olabilir!

ayakkabi

Ayakkabı

Cinderella temalı düğün için fikirlerde, hikayeye uygun olarak Cinderella’nın ayakkabılarının ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Unutmayın ki, bu ayakkabılara yükleyeceğiniz anlam oldukça önemli. Bu yüzden ayakkabı seçiminde oldukça titizlenmeniz de fayda var. Ömür boyu sizde hatırlası olacak bir ayakkabı, kesinlikle sıradan olmamalı. Saten kurdelanın detaylarda gizlendiği, kristal taşların mutlaka ama mutlaka ayakkabılarınızı süslediği bir ayakkabı eminiz muhteşem olacaktır. Ayrıca, Cinderella’dan esinlenerek kendiniz için ayakkabı tasarlatabilirsiniz ki elbet camdan değil! İlham almak için sizlere hazırladığımız görsele mutlaka bakın.

pasta

Pasta

Cinderella düğün temanızı taçlandıracak bir şey var ki o da pasta. Siz belki şatoda yaşamıyor ya da düğününüzü şatoda yapmıyorsunuz ama tatlı göndermelerle oldukça hoş ambiyanslarda ortaya koyabilirsiniz. Pastanın üzerine bir şato inşa etmek, oldukça görkemli bir sunumu da beraberinde getirecektir. Ya da doğaya, hayvanlara ve bitkilere aşık bir Cinderella için mevsim çiçekleri ile süslenip üzerinde incilerin serpiştirildiği ya da dış süslemelerde kristallerin yer aldığı bir pasta da oldukça elegan duracaktır. Ve çok da göz doldurmadan ama oldukça şık duran minik pastalar, seremoni olmadan yemek masaların üzerinde davetlilere takdim edilmesi harika bir seçim de olabilir.

siksunumlar

Şık Sunumlar

O dönemin bütün ihtişamını düğününüze yansıtmak isterseniz eğer, şık sunumlara da önem göstermeniz gerekmektedir. Düğün konseptinizin Cinderella temalı olması, beraberinde birçok unsuru barındırdığından hızlı kararlar almanızı da sağlayacaktır. Örneğin, ışıltılara, swaroski taşlara ve simlere yer vermek ve bunları detaylarda kullanmak harika olur. Şampanya ikramında şık sunumlara yönelebilirsiniz ki bizim sizin için seçtiğimiz ikram sunumuna mutlaka göz atmalısınız; çünkü bu kombinasyona eminiz ki siz de bayılacaksınız! Ve ihtişamlı şamdan ya da avizeleri sakın unutmayın! Kristal taşlar her zaman için o dönemi yansıtan ve gösterişi sağlayan en önemli materyal olurlar.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!