Çocuk Ruhunu Koruyan Çiftlere Özel Düğün Konsepti

cocuk-kapak

Yıllar geçiyor, mevsimler değişiyor ama pek çoğumuzun içindeki o çocuk hiç büyümüyor. Hatta öyle ki bazılarımız içindeki çocuğu büyütmenin aksine onu hep orada saklı tutmak istiyor. İşte biz de içindeki çocuk ruhunu hep koruyan eğlenceli çiftler için renkli mi renkli bir düğün konsepti oluşturduk. Eğer çocukluğunuzun masumiyetini düğün gününüze taşımak istiyorsanız bu tema tam da size göre!

cocuk-1

Çocukluktan Kalma Bir Gün…

Hep özlediğimiz o günlere geri dönmek sandığınız kadar zor değil. Üstelik böylesine muhteşem bir günde! Hazır hayatınızın en güzel anlarını yaşarken çocukluğunuzdan kalma bir güne neden dönmeyesiniz ki. Çocuklar gibi şen bir gün için yapmanız gereken tek şey ise düğün konseptinizi belirlerken işin içine biraz çılgınlık biraz da neşe katmak.

Mesela yıllar sonra evlenen Angelina-Brad çifti kadar eğlenceli kareleriniz olsun istiyorsanız onlardan ilham alabilirisiniz. Angelina gibi eteklerinde çocuk resimleri olan bir gelinlik giymeyi kim aklına getirebilirdi ki! Belki bu hayatınızın en özel kıyafeti olduğu için onun kadar iddialı davranmak istemezsiniz ama yine etekleri çiçekli, prenses bir gelinlikle çocukluğunuzdaki kadar masum görünebilirsiniz. Damat adayları ise çocuk ruhlu bir düğün konseptine yakışmak için istedikleri kadar rahat bir damatlık giyebilir. Çocukluk fotoğraflarından kalma papyon ve şapka ikilisini ise unutulmayacaklar listesine eklemeyi ihmal etmeyin.

cocuk-2

Konuklarınız İçin Unutulmaz Anlar Yaratın!

Hala büyümediğinizi göstermek ve en az sizin kadar misafirlerinize de unutulmaz bir gün yaşatmak için kolları sıvamanın vakti geldi. Çocuk ruhunuzu dışarıya çıkaran bir düğün konseptiyle onların da neşesine neşe katabilirsiniz. Mesela rengarenk kurulmuş sofralar ile o günlerden kalma bir Pazar pikniğine götürebilir herkesi. Renk renk minderler, o yıllardan kalma peçeteler ve şeker gibi masa süslemeleri… Küçük bir zaman yolculuğu içinse gençlik zamanlarınızdan kalma bisikletlerinizi süsleyebilirsiniz. Hatta düğün arabası yerine kullanabileceğiniz bisikletleri, harika fotoğraflar için dekor olarak kullanabilirsiniz.

cocuk-3

Şeker Gibi Büfeler Bu Düğünde Başrol Oynuyor!

Herkes bu kadar eğlenirken hem görsel hem de lezzet şöleni yaratacak büfeler kurmaya ne dersiniz? Çılgınlar gibi dans eden konuklarınız ara sıra atıştırmak ister belki! Üstelik çocuk ruhunuzu yansıtan düğün konseptinize şekerleme büfeleri nasıl da yakışır. Marshmallowlardan yapılmış balonların büyük ilgi göreceğine eminiz. Ya da donnut büfeleriyle hem minikleri hem de ruhu hiç büyümemiş olan konuklarınızı mutlu edebilirisiniz. Hatta bir adım daha ileri giderek sıcak sütle ikram edilen donnutlar hazırlayabilirsiniz. Tüm misafirlerin günlerce ne kadar eğlendiklerini anlatacaklarına eminiz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!