Haydi! Bayanlar, hayatınızın her anınızda yanınızda olacak prensinize hediye alma vakti… Damat adaylarına kendilerini değerli hissettirecek bir hediye bulmalısınız. Bu hediyeyi seçerken erkek modasını ve yılın trendlerini göz ardı etmemelisiniz.

Hayatınızın aşkını, beyaz atlı prensinizi buldunuz ve onunla evlilik yolunda ilerliyorsunuz. Hatta adımlar atmışsınız; yüzükler takılmış. Can yoldaşınız olacak bu kişi küçük bir hediyeyi hak ediyor, bence.

Geleneklere göre söz yüzükleri takıldığı gibi çarşıya inilir. Artık yeni eve, yeni başlangıçlara eşya seçme vakti… Ee! Bundan sonrası çeyizler, bohçalar ve tatlı bir telaşla dolu. Aman, dikkat! Çeyizdi, bohçaydı derken Beyleri ihmal etmeyin.

damatlik-aksesuarlari-2

Herkes düğünün masal gibi olmasını ister.

Masalınızın beyaz atlı prensini hayatınızın en anlamlı gününde unutulmayacak bir hediyeyle mutlu edebilirsiniz. Kendinize bir şeyler almak kolay iş. En zor olan şey başkalarına hediye seçmektir. Üstelik bu kişi sizin hayatınızda önemli bir yere sahipse… Birçok seçenek ve model varken nasıl hediye seçeceksiniz? İşte en dikkate değer nokta burası. Bu konuda ne modadan geri kalmalısınız ne de çok alışılmış şeyleri yapmalısınız. Şimdi ne hediye alabilirsiniz size birkaç öneri de bulanalım. Siz de seçenekler arasından birini seçersiniz…

ikili_sistem_dijital_kol_saati

Damada hediye olarak bir saate ne dersiniz? Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olan saat ile başlayabiliriz. Vazgeçilmez diyorum; çünkü erkekleri tamamlayan ve onlara şık bir duruş katan bir aksesuardır. Saat modeli seçerken trendleri takip etmek sizin için yararlı olabilir. Örneğin; damat beyimiz klasik giyinmeyi seviyorsa deri kordonlu kullanışlı bir saat seçebilirsiniz ya da daha spor tarzda metal kordonlu çok fonksiyonlu saatler. Bu arada benden size bir tavsiye düğünde takılan şu altın kaplama saatler biraz eski de kaldı.

Düğünde prensinize yakışacak, damatlığına uygun bir cüzdan ve kemer takımı alabilirsiniz. Ne de olsa damatlığı tek olarak düşünemezsiniz değil mi? Eğer damatlığınız kuşak şeklinde değilse rugan bir kemer hoş olabilir. Şimdi siyah ve beyazın dışında farklı renklerde de damatlıklar moda tercihinizi bu detayları düşünerek yapmanızı öneririz

100-DERI-KEMER-CUZDAN-SETI-TABA-1__32931525_4

Biz kadınlar güzel kokulardan hoşlanırız. Çünkü kokular insanın etiketleridir. Bu yüzden damat adayına güzel bir parfüm hediye alabilirsiniz. Hem erkeğiniz üzerinde bir etiket oluşturmuş hem de ona cazibe katarsınız.

Şıklığın, asaletin ve estetiğin en büyük temsilcisi kol düğmelerini de unutmamak gerek. Küçük bir düğme parçası olarak düşünmeyin sakın. Küçük bir aksesuar olsa da nikâhınızda en dikkat çekici noktanız olabilir. Kravat iğnesini de seçenekler arasına koyabilirsiniz. Ama bazı damat adaylarımızın pek tercihi olmayabilir. Çünkü özel günlerde kullanabilecekleri bir aksesuardır.

Bu seçenekleri çoğaltabilirsiniz. Gerisi sizin zevkinize kalmış.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!