Damadın Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Olmalı?

Bekarlığa veda partilerinin ortaya çıkmasında erkek tarafının parmağının olmasına rağmen son yıllarda bu bayrağı daha çok genç kızlar göğüslüyor gibi. Gelin ve kız arkadaşları bekarlığa veda partisi sırasında çılgınca eğlenirken damat adayı ise birkaç arkadaşıyla beraber kafa dağıtacağı bir geceyi tercih ediyor. İpleri geri alma sırası geldi! Saltanat günlerine sizin de gösterişli bir partiyle veda etmek en doğal hakkınız. Şimdi hemen telefona sarılın ve en yakın erkek arkadaşlarınızı eğlenceli bir bekarlığa vedası için toplanmaya ikna edin. Böyle bir geceye sizden daha hazır olduklarını görünce şaşıracaksınız.

Şimdi muhteşem bir bekarlığa veda partisinin damadı olmaya hazırsınız. Fakat organizasyon konusunda bazı tereddütleriniz var. O halde gelin, damat olmanızın sefasını sürebileceğiniz bir bekarlığa veda gecesi için neler yapılır birlikte bakalım.

damat-dugun-e1309439152906

Konsept Belirleyin! – Damadın Bekarlığa Veda Partisi

Nasıl bir bekalığa veda partisinde eğlenmek istiyorsunuz? Huzur dolu bir fasıl gecesi mi yoksa eğlencenin hız kesmediği bir parti mi? Hatta bekarlığa veda partiniz için küçük bir yurt dışı tatili bile organize edebilirsiniz. Bir an önce parti konseptine karar verin ve hazırlıklara başlayın!

Mekana Karar Verin! – Damadın Bekarlığa Veda Partisi

Damat adaylarının bekarlığa veda partisinde her zaman sona bıraktıkları en büyük adım mekana karar vermek oluyor. Her şeyi hazırladıktan sonra uygun mekan ve tarih bulmak, işi zorlaştırdığından genel olarak harika bir bekarlığa veda partisinin sonu hüsranla bitiyor. Hayalinizdeki bekarlığa veda partisi için hemen bilgisayar karşısına geçin ve  en uygun mekanlar için araştırmalara başlayın.

bekarliga-veda

Bekarlığa Veda Dansözsüz Olmaz! – Damadın Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlığa veda partisinin bu noktasında işin büyük kısmı damadın erkek arkadaşlarına düşüyor. Çünkü damadın dansöz arayışına girmesini gelin adayının fark etmesi, küçük bir tartışmaya yol açabilir. Sandığınız kadar zorlu bir iş değil. İşinde profesyonel bir organizasyon şirketi size bu konuda destek olabilir.

Listeyi Gözden Geçirin! – Damadın Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlığa veda partisi için belirlediğiniz tarih gelip çattığında erkek arkadaşların bugünü unutmaması için küçük bir hatırlatma organizasyonu şart! Son dakika sürprizleri olsun istemiyorsanız kişi sayısını tekrar belirleyip mekan yetkilileriyle iletişime geçmeyi unutmayın. Ve ulaşım alternatiflerinden mekan adresine kadar tüm organizasyon detaylarını erkek arkadaşlarınıza tekrar hatırlatın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!