Damat Adayları için Damat Stil Rehberi 

Daha küçük bir kız çocuğuyken gelinlik araştırmalarına başlayan gelin adaylarının düğün hazırlıkları sırasında hiç zorlanmadıklarına eminiz. Peki, ya damat adayları? Onlar için de aynı şeyi söylemek mümkün mü? Kesinlikle değil! Düğün hazırlıkları konusunda en büyük heyecanı gelin adayları yaşıyor gibi görünse de aslında damat adaylarının stresi kesinlikle daha büyük. İstedikleri kadar rahat ve cool görünsünler. Düğüne son birkaç hafta kaldığında onları da şaşırtıcı bir heyecan hali sarmıyor değil. O damatlardan biri de benim diyorsanız endişelenmenize gerek yok. Çünkü sizin için hazırladığımız stil rehberiyle muhteşem bir damat olabilmeniz için her şeyi düşündük.

Tarzınızı Damatlığınızla Konuşturun! – Damat Stil Rehberi 

Pek çok damat adayı için smokinler ve klasik takım elbise damatlık modelleri büyük bir kabus. Bu hayatınızın en özel günü olduğuna göre kendinizi hiçbir şey için zorunlu hissetmeyin. Evet, özenli olmak zorundasınız ve bu sandığınız gibi sadece smokinler sayesinde olmuyor. Kendi tarzınızı yansıtan bir damatlık modeliyle de oldukça şık bir duruş çizebilirsiniz. Yeter ki zevkinize güvenin. Mesela renkleri birbirine karıştırıp ortaya harika bir damatlık modeli çıkarabilirsiniz. Klasik damatlık anlayışından vazgeçemeyen damat adaylarındansanız işiniz daha kolay. Fakat yine de o siyah smokine bile stilinizden bir şeyler katmayı unutmayın. Gömleğinizdeki düğme detayları bile aradığınız farkı ortaya koymaya yetebilir mesela.

Ayakkabılarınız En Güçlü Silahınız! – Damat Stil Rehberi 

Düğün günü gelip çattığında damat adaylarında en az damatlık kadar dikkat çeken bir diğer detay da ayakkabı seçimleri. Çünkü stil sahibi erkeklerin damatlıkla beraber kullanacakları en güçlü silahları ayakkabıları oluyor. Bu nedenle damatlığınız hazır fakat damat ayakkabılarınız hala tamam değilse hemen harekete geçmelisiniz. Tabii yine tarzınızı yansıtan modelleri araştırmaya başlamanız gerekiyor. Bugün sizin gününüz! Kendinize neyi yakıştırıyorsanız, nasıl rahat ediyorsanız onu yapmak en doğal hakkınız. Mesela özel olarak tasarlanmış Vans’lar neden tarzınızı yansıtan bir damat ayakkabısı olmasın.

Aksesuarları Unutmayın! – Damat Stil Rehberi 

Stil sahibi bir damat olmanın yolu biraz da şık damatlık aksesuarlarından geçiyor. Örneğin şık gümüş bir kol düğmesi klasik damatlık modellerinin olmazsa olmazıdır. Ya da sıra dışı bir damatlık seçtiyseniz ona uygun bir çift kol düğmeniz mutlaka olmalı. Damat aksesuarlarının vazgeçilmezi saatler ise yine damatlığınızı tamamlayacak detaylardan biri. İster modern bir damat olun, isterseniz klasik çizgileri tercih edin. Damatlık modeli seçiminiz nasıl olursa olsun uygun bir saat kullanmanın şıklığınızı tamamlayacağını unutmayın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!