Damat Ayakkabısı Modelleri 2016

Damatların şıklığının en önemli parçalarından biri olan ayakkabılar, 2014 yılında birbirinden havalı ve şık modellerle karşımıza çıkıyor. Damat ayakkabısı modelleri arasında en çok rağbet görenler, tahmin edilebileceği gibi bağcıklı klasik modeller. Riske girmeyi sevmeyen erkekler için imdat çekici görevi gören bir diğer damat ayakkabısı modeli de bağcıksız klasik damat ayakkabısı. Genellikle siyah ya da kahverengi olan bu modellerden sıkılan damatlar da unutulmadı tabii 2014’te. Kır ya da kumsal düğünü yapmayı planlayanlar için de birbirinden rahat ve şık damat ayakkabısı modelleri bulunuyor. Ayrıca sportif kişiliğini damatlığına yansıtmak isteyen ya da bu özel günde özgür ve renkli olmak isteyen erkekler için de damat ayakkabısı modelleri bulunuyor. Renk renk, desen desen çeşitlerle her damat bu özel gün için kendi tarzına uygun bir ayakkabı bulabilir.

Klasik Damat Ayakkabısı – Damat Ayakkabısı Modelleri 2016

Klasik damat ayakkabısı modeli, damatların en çok rağbet ettiği modeldir. Damatlığında klasik çizgiden şaşmayan damatlar, ayakkabı renginde de siyahı ve bazen de kahverengiyi seçerler. Çoğu erkekte olduğu gibi sade ama klas bir havaya bürünmeyi arzulayan erkekler için 2014 yılı damat ayakkabısı modelleri oldukça bereketli.

Damat Ayakkabısında Sportif Tarz – Damat Ayakkabısı Modelleri 2016

Damat ayakkabısı modelleri deyince hemen hemen herkesin aklına ilk olarak klasik modeller gelse de alternatifler de değerlendirilmeli. Hep ana caddeden gidecek değilsiniz ya. Arada tali yollara da girmelisiniz ki biraz renk gelsin hayatınıza. Günlük hayatta her zaman spor bir tarzını varsa bundan düğününüzde vazgeçmek zorunda değilsiniz. Hatta spor kesim damatlığınızın altına giyeceğiniz gri ya da siyah bir converse sizi daha da şık ve havalı gösterebilir.

Konsept Düğünlerde Damat Ayakkabısı – Damat Ayakkabısı Modelleri 2016

Klasik düğün yerine farklı bir konsept belirlediyseniz ve düğünüm unutulmaz olsun diyorsanız eğer, size uygun damat ayakkabısı modelleri bulmakta zorlanmayacaksınız 2014’te. Mesela 60’ların İtalyan mafyası ile özdeşleşen siyah-beyaz parlak ayakkabılar damatlıkların altında oldukça şık durabiliyor. Yani cesur damatlardansanız farklı damat ayakkabısı modellerine de bir göz atmalısınız.

Özgür Damatlar İçin Damat Ayakkabısı -Damat Ayakkabısı Modelleri 2016

İlkbaharın gelmesiyle birlikte düğünler salonlardan çıkmaya başlar. Son yıllarda oldukça moda olan kır ya da kumsal düğünlerinde fark yaratmak isteyen damatların en büyük yardımcısı da damat ayakkabıları olur. Açık havanın verdiği o özgür ruhu hayatlarında son kez hissetmek isteyen ve bunu ayakkabılarına da yansıtmak isteyen damatlar için 2014 yılı oldukça bereketli. Bağcıklı ya da bağcıksız damat ayakkabısı modellerinde pastel renklerle özgürlüğünüze şıklık katabilirsiniz.

Renkli Damatlara Renkli Damat Ayakkabısı

Hayattan zevk alıyorsanız ve renkler sizi siz yapıyorsa bunu damat ayakkabılarınıza yansıtmaktan korkmayın. Damat ayakkabısı sadece siyah ya da kahverengi olur klişesini de bir kenara bırakın. Mavi, bordo, kırmızı, yeşil ya da başka bir renk fark etmez. Sadece hangi rengi daha fazla sevdiğinizi düşünün. Damat ayakkabısı modellerinden bir kısmı muhakkak bu renkte olacaktır. Hem insan kendi düğününde de dikkatleri üzerinde toplamayacaksa ne zaman yapacak ki bunu.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!