Damat Saati Modelleri

Erkekler, kadınların aksine fazla aksesuar kullanmayı sevmezler. Düğünlerde de bu durum geçerliliğini koruyor tabii. Damatlar için saat modelleri dışında pek fazla seçenek de yok. Klasik damatlıklardaki mendilin yerini bazen gelin buketiyle uyumlu çiçekler alabiliyor. Gelinler küpeler, kolyeler, fırfırlar, tüller, bileklikler ve daha sayamayacağımız bir çok aksesuar kullanırken damadın zirvesi saattir. Hem zaten erkekler arasında saatin ayrı bir yeri bulunur. Saat bir prestij aracıdır erkeğin dünyasında. Damatlar da damatlıklarına uygun saat modellerinden birini tercih ederek, bazen de daha gösterişli saatler takarak bunu yerine getirir. Çok uyumsuz olmadığı sürece aslında göze çarpabilecek her saat kabul edilebilir. Kendi düğününde dikkat çekmek bir damadın en doğal hakkıdır sonuçta.

Klasik Damatlık Giyen Damatlar İçin- Damat Saati Modelleri

Eğer düğünde klasik siyah bir damatlık giymeye karar verdiyseniz ve macera aramak istemiyorsanız sade ve şık siyah bir saat işinizi görür. Damatlar için saat modelleri arasında en çok tercih edileni de budur zaten. Siyahın yarattığı o güven pınarından bir yudum içince en doğru kararlardan birini verdiğinizi anlayacaksınız zaten.

calvin-klein2

Macera Aramayan Damatlar İçin Damat Saati Modelleri

Damatlıkta siyah yerine lacivert takım ya da blazer ceketi tercih eden damatlar için en uygun saat modelleri kahverengi olanlardır. Madem o bürokrat renginin verdiği asaleti tercih ettiniz damatlıkta, aksesuarı da ona uygun seçeceksiniz ki emekleriniz boşa gitmesin. Hem siyahla grinin uyumunun en yakın örneği lacivertle kahverengi arasında olandır. Asil ve şık görünmek isteyen damatlar için saat modellerinde maceraya yer yok kısacası.

İhtişamlı Damatlar İçin-Damat Saati Modelleri 

Hayatının en önemli günlerinden birini olanca ihtişamıyla geçirmek isteyen damatlar için saat modelleri arasında daha parlak ve süslü seçenekler de bulunuyor. Kenarları ya da içi değerli taşlarla süslü, bir bakanın bir daha bakmak isteyeceği, gece boyunca ışıl ışıl bir görünüm kazanmanızı sağlayacak saatler, kendinizi gecenin yıldızı hissetmenizi sağlayacak.

tasli-erkek-saat

Sportif Damatlar İçin Damat Saati Modelleri

Klasik damatlık yerine daha sportif bir kıyafet seçen damatlar gün geçtikçe çoğalıyor. Düğününü resmiyete ve kalıplara boğmak istemeyen bu damatlar için saat modelleri, günlük hayatta da kullanabilecekleri türler genellikle. Yani hemen hemen her markada bulabilecekleri ve sürekli takabilecekleri ürünler. Gelinlere not: Yeşilçam filmlerinin aksine takım elbiseyi mecbur kalmadıkça giymeyen erkekler için ihtişamlı saatler ölü yatırımdan farksız olduğu için bu seçim anlayışla karşılanmalı.

belton-erkek-saat-bt-008-siyah-1-1

Esprili Damatlar İçin- Damat Saati Modelleri

Benim düğünüm benim kararım diye yola çıkan ve klasiklikten nefret eden erkekler de unutulmuyor damatlar için saat modelleri tasarlanırken. Esprili kadran tasarımlarına sahip bu saatler, hem sizin için hoş bir anı olur hem de gelinin tahammül sınırlarını ölçer. Yani oldukça işlevsel modellerdir.

1400487401

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!