Damatlar İçin Blazer Ceket Modelleri

Damatlık konusunda tek düzelikten kaçan damatlar adayları için blazer ceket modelleri  büyük bir kurtarıcı oluyor. Kendinizi klasik damatlık kalıplarına sıkıştırmadan şık bir damat olmanın yolu blazer ceketlerden geçiyor. Yapılan bir araştırmaya göre erkeğin özgüveni omuzlarında toplanırmış. Bu özgüven damatlar için de olmazsa olmazdır. Yanınızda tüm ihtişamıyla mükemmel bir gelinlik içindeki gelin oturuyorken eziklik hissetmemek, altta kalmamak için yapacağınız en doğru şey klasik damatlık giymek istemiyorsanız damatlar için blazer ceket modellerinden birini seçmek olacaktır. Bu sayede hem kurallara uymuş hem de kendi tarzınızı damatlık kıyafetinize de yansıtmış olursunuz. Yani kanunlardaki boşluklardan yararlanarak kendi yolunuzu bulursunuz.

Modern Hatlara Sahip Damatlar İçin Blazer Ceket Modelleri

Damatlar için blazer ceket modelleri oldukça bol ve hayat kurtarıcı. Klasik siyah renkte ama modern kesimli bir ceketle düğünün gizli golcüsü olmanız işten bile değil. Hem ailenizin ve gelinin tepkisini çekmeyecek renkte hem de sizi özgür hissettirecek tarzda.

Asil Damatlar İçin Blazer Ceket Modelleri

Bir erkeği en asil gösteren ceket renklerinin başında lacivert gelir. Ancak bu renk genelde soğuk bir algı yaratır. Oysa bürokrat rengi olarak bilinen laciverti damatlar için blazer ceket modellerinde görünce önyargınız hemen kırılacaktır. Açık mavi bir gömlek ve krem rengi ya da beyaz bir pantolonla da asil ve özgür bir hava yakalayabilirsiniz.

Olgun Görünmek İsteyen Damatlar İçin Blazer Ceket Modelleri

Erkeklerde kadınların aksine olgun görünme arzusu vardır. Artık yeni bir yuvanın ‘reisi’ olacak damatlar için blazer ceket modellerinde de bu arzu dikkate alınabilir. İlk bakışta daha çok orta yaşlı havası veren klasik kesimli gri bir ceket, siyah pantolon ve aksesuarlarla birleşince ‘olgun bir delikanlı’ imajı yakalanmış olur.

Görünmez Olmak İstemeyen Damatlar İçin Blazer Ceket Modelleri

Bembeyaz gelinliğin yanında dikkat çekici olmak isteyen damatlar için blazer ceket modellerinden daha renkli olanları tercih edilebilir. Günlük hayatınızda tercih etmeyeceğiniz koyu kırmızı ya da bordo bir ceket ile de arzu ettiğini etkiyi yaratabilirsiniz.

Uyumlu Damatlar İçin Blazer Ceket Modelleri

Gelinle uyumluluğu düğün gününden yakalamak isteyen damatlar için de blazer ceket modelleri bulunuyor. Erkeklerin en çok çekindiği renklerden olan pembe, aslında bembeyaz gelinliğe en yakın damat kıyafeti. Klasik beyaz bir ceket giymekten kaçınıyorsanız eğer, o korktuğunuz pembenin şıklığına bırakabilirsiniz kendinizi.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!