Damatlar için Düğün Öncesi El ve Ayak Bakımı

Düğün öncesi el ve ayak bakımı bir gelin için ne kadar önemli ise damat için de bir o kadar önemli olmalıdır. Hoş olmayan bir görüntüye sebebiyet vermenin dışında, el ve ayaklarınızın bakımını sağlamak, sağlığınız açısından da oldukça doğru bir seçim olacaktır. Özellikle düğün öncesi hazırlıkta yorulan el ve ayaklarınız bizce güzel bir bakımı da hak ediyor.

Düğününüz kışın ya da yazın olsun hiç farketmez; el ve ayaklarınız bakımı her mevsim hak ediyor. Manikür ya da padikür ismini duyunca kaçan beyler; bu durum  2000’li yılların öncesinde kaldı , haberiniz olsun! Artık her erkek düzenli olarak el ve ayak bakımını yaptırıyor. Sadece görsel açıdan değil, sağlık açısından da oldukça önemli olan manikür ve pedikürü gözünüzde çok büyütmeyin. Artık her kuaförde manikür ve pedikür hizmeti veriliyor. Düğün öncesi el ve ayak bakımı da en az diğer hazırlıklarınız kadar ilgiyi hak ediyor. Her ayrıntının düşünülüp programlandığı bu önemli zamanda el ve ayaklarınıza da gereken özeni gösterin. Ellerinizin göz önünde olma durumunu size hatırlatarak, iyilik etmiş oluruz. Ne gerek var pediküre nasıl olsa kapalı ayakkabı giyeneceğim diye düşünmeyin; sağlığınızı ve pedikürün sizi ne kadar rahatlatacağını düşünün.

2

Kuaförde bakım yaptırmak bana göre değil derseniz eğer onun için de çözüm var. Argan ya da shea yağı ile tüm bunlar yoksa zeytinyağı tırnak ve el kısmınızı iyice ovalayarak ellerinize yayın; bununla birlikte ellerinizin ne kadar yumuşadığını göreceksiniz. Bunun yanı sıra, tırmaklarınızı biçimli bir şekilde kesmek ve şeytan tırnağı gibi çıkıntıları da tırnak pensi ile almanız gerekir; ki, söylediğimiz yağları ellerinize uyguladığınızda bu işlemin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Ayaklarınız için peeling ve el için söylediğimiz zeytinyağı, argan ve shea yağını ayaklarınız da uygulayabilirsiniz. Önce derinlemesine temizlik, sonrasında peeling ve nemlendirme ile bakımlı ve yumuşacık ayaklara kavuşmanız mümkün. Ayaklarınızın derinlemesine temizliğine ponza taşı ile başlayabilirsiniz; bu işlem hem ölü derilerden ayaklarınızı arındıracak hem de size rahatlık hissi verecektir. Sonrasında uygulayacağınız peeling ayaklarınızı yenileyecek ve canlılık verecektir. Ayaklarınızı yıkadıktan sonra uygulayacağınız nemlendirici ile de gün boyu rahat edeceğinizin garantisini verebiliriz. Tabii unutmadan; ilk defa el ve ayaklarınıza bakım yapıyorsanız eğer bu işlemleri son güne bırakmayın, birkaç hafta öncesinden uygulamaya başlayın!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!