Damatlar İçin En Şık Saç Modelleri

Düğünlerde her ne kadar gelinler ön planda gibi görünse de damatlar da en az gelinler kadar göz önünde tutulur. Bu nedenle damat bey de saç modeline karar verirken gelin hanım kadar ince düşünmelidir.

Gelin saçları her zaman daha çok konuşulmuştur oysa damatların da öyle çok alternatifi var ki karar vermek bazen onlar için de gelinler kadar zor olabiliyor.

Damatlar da bu özel günde güzel görünebilmek için en az gelinler kadar çaba sarfetmeli. Hiç bir masraftan kaçmamalısınız bu sizin düğününüz. Saçınızın yapımı için kendinizi güvendiğiniz ellere teslim edin. Aklınızda mutlaka bir saç modeli olsun.

Saç modelinizi seçerken damatlığınız, tarzınız, yüz şekliniz, nasıl görünmek istediğiniz önemlidir. Tabi bir de düğün mekanı. Eskiden bu farklar göz önüne alınmadan yapılırdı damat saçları. Şimdi ise damatlara da bir çok seçenek sunulabiliyor. İyiki de öyle oluyor. Bütün damatlar tek fabrikadan çıkmış gibi durmuyor.

Damat saçlarınız için birkaç önerimiz olacak. Öncelikle bütün faktörleri düşünerek saç modelinize karar vermelisiniz. Düğün mekanıyla ya da damatlığınızla tezat olacak saç modelleri hoş olmayabilir. Yüz tipinize yakışacak saç modelinde karar vermeniz de faydanıza olacaktır. Bunun dışında saçlarınızda çok fazla sprey ya da jöle kullanmayın çünkü düğün süresince terleyeceksiniz bu nedenle gereğinden fazla kullanılan jöle ya da sprey sizi zor durumda bırakabilir.

Uzun saçlı damatlar ise saçlarını tepeden toplamayı ya da saçlarına fön çektirmeyi tercih edebilirler. Doğal ve biraz karışık duran saçlar bazen muntazam saçlara göre daha iyi görünebilir. Yanları kısa üstleri daha uzun olan saç modeli de damatlar tarafından tercih edilebilecek modellerden olabilir. Bu model oldukça moda olacağa benziyor.

damat-sac-modeli

Bu özel gününüze hazırlanırken tarzınıza uygun olacak saç modelini seçmelisiniz. Doğru saç modelini belirlemeniz daha yakışıklı olmanızda önemli rol oynayacaktır. Düğün günü herhangi bir sıkıntı yaşamamak için düğünden bir hafta önce seçtiniz kuaföre saçlarınızı prova etmek üzere gidebilirsiniz. Böylece modeli düğünden önce görebilir, aynadaki görüntüye göre karar verebilirsiniz. Ayrıca bu yöntemle düğün günü yaşanması muhtemel hoş olmayan durumların önüne geçmiş olursunuz.

Damatlar için en şık saç modelleri tabii ki bunlarla sınırlı değil. Tarzınızı yansıtan modeli seçmek için birçok seçenek var. O gizemli gün geldiğinde bilinen damat tıraşını yaptırmak zorunda değilsiniz. Kendinize en yakışan modeli seçmelisiniz. Doğru seçimlerle düğün günü gözler üzerinizden ayrılmayabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!