Damatlar için Kravat İğnesi

Damatlık kadar önemli olan aksesuarlarda, size yardımcı olmak için kravat iğnelerini seçtik. Papyon değil de kravat kullanacak olanlar, hoş bir kravat iğnesi kullanımıyla damatlıklarına hoş bir detay katabilirler. Damatlığın tamamlayıcı unsurları olan aksesuarlar, her ne kadar detay gibi görünse de doğru kullanımı gerektiren eşsiz parçalardır. Konsepte uygun damatlığınıza yine konsepte uygun kravat iğnesi seçerek, bütünlüğü bozmadan kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun için size seçtiğimiz ve konseptlere ayırdığımız kravat iğnelerine bakmanız da fayda var. Sade, farklı, vintage ve tematik kravat iğneleri size ilham ve fikir verecek.Buyrun Damatlar için Kravat İğnesi Modelleri …

Vintage Kravat İğnesi

Vintage kravat iğnelerinin kullanımı diğer kravat iğnlerine göre daha bir özel olmalı. Geçmişin ruhu, yaşanmışlık ona artı bir değer katacağından özenle seçilmiş vintage kravat iğnesi de size de özgünlük katacak. Düğün konseptiniz vintage unsurları barındırıyorsa eğer çok şanslınız! Harika bir kombin ile kravatınıza iliştirilmiş vintage bir kravat iğnesi çok şık görünecektir. Sizin için seçtiğimiz kravat iğnelerine bakarak ilham alabilirsiniz. Vintage kravat iğnelerine ulaşmak için, yeni vintage bir tasarım kravat iğnesi bulabilir ya da vintage dükkanları arşınlayabilirsiniz.

Sade Kravat İğnesi

Sade kravat iğneleri özellikle desenli kravatlarda kendini gösteriyor. Takım kıyafetiniz sadeyken kravatınızı desenli kullanmayı tercih ederseniz eğer sade olan kravat iğnesi kullanmanız görüntü açısından da sadelik katacaktır. Gümüş, bakır, kemik gibi materyallerden olan kravat iğneleri düğün gününüze yakışır bir kombini kusursuz kılacaktır. Sizin için seçtiğimiz sade kravat iğnelerinden ilham alabilirsiniz. Mesela, gümüş üzerine müstakbel eşinizin ve kendinizin baş harflerini de yazdırabilirsiniz.

Tematik Kravat İğnesi

Takım kıyafetinize uygun kravatınız için kravat iğnesi seçmenin en eğlenceli yolu, düğün konseptine göre kravat iğnesi seçmektir. Bir de eğlenceli bir konsepte karar kıldıysanız çok şanslınız. Tematik kravat iğnesi,  sizin de karar vermenizi kolaylaştırabilecek bir unsur çünkü siz ne aradığınızı bilerek hareket edecek ve ona kısa sürede ulaşabileceksiniz.  Marin konseptli bir düğün için çapa formunda, kahramanların olduğu bir düğün konseptinde batman formlu bir kravat iğnesi bütünlük açısından da oldukça uygun olan fikirler olacaktır. Siz de düğün konseptini düşünerek hareket ederseniz eğer doğru kravat iğnesine kavuşmuş olursunuz.

Başka Fikirlerin Kravat İğnesi

Damatlar için kravat iğnesi fikrinde aslında sonsuz bir seçenek mevcut. Kişinin zevkinin ön plana çıkmasının dışında konseptin ve diğer birçok şeyin seçimlerde etkisi olmakta. Başka fikirlerin kravat iğnesi de bu noktada varolan bir başka seçenek oluyor. Aslında bu sizin tamamen kişisel zevk ve hobilerinize dahil olan alternatif. Formunu sevdiğiniz herhangi bir şey ya da fikri olan bambaşka bir şey; kişisel zevklerinizi göz ardı etmeyin ve kendi kravat fikrinizi kendin bulun.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!