Düğünlerin yıldızları her zaman gelinler olur. O görkemli gelinlikleri ve gösterişli makyajlarıyla düğün gününün sadece onlara ait olduğunu ilan ederler adeta. Oysa zaten evlenince hayatınızın yıldızı olacak gelinlere karşı yapılması gereken şey, düğünde onlardan biraz olsun rol çalmaktır. Damatlar bu rol çalma işini ancak damatlıklarıyla yapabilirler. Şık ve kaliteli bir damatlık her damadın hayalidir elbette. Bu konuda asıl akıl kurcalayan mesele kesinlikle damatlık fiyatları.

 

Damatlar her ne kadar bu özel günde giyecekleri kıyafete harcayacakları para konusunda eli açık davransalar da yine de önceden küçük bir pazar araştırmasına girişirler. Genel olarak damatlık fiyatları hakkında bilgileri olsun ki en şık ve kaliteli modeli en uygun fiyata satın alabilsin isterler. Her büyük markanın mutlaka şık damatlık modelleri bulunuyor.

Damatlık Fiyatları -1-

Birkaç büyük markanın damatlık fiyatlarına göz gezdirirsek iyi bir damatlığın 1000 TL ile 5000 TL arasında değiştiğini görürüz. Çoğu büyük markada damatlık fiyatları ilk bakışta biraz yüksek gibi görünse de aslında kullanılan malzemenin kalitesi ve bu özel günün önemi göz önüne getirildiğinde değdiğini göreceksiniz. Ayrıca damatlık fiyatlarını düşünürken diğer yandan da bir ömür boyu peşinizden gelecek düğün fotoğraflarını hatırlamanızı tavsiye ederiz. Mesela Pierre Cardin’den alacağınız bir damatlık 1500-2000 TL civarındadır. Özellikle dar kesim sevenler için damatlık fiyatları çok da yüksek değil burada.  Keza Kiğılı da klasik damatlıklar için güzel fiyatlar sunuyor. Damatlık fiyatları 500-1000 TL arasında değişiyor aksesuarlarıyla birlikte. Ramsey’de ise damatlık fiyatları 1000 TL’nin biraz üstünde. Özellikle smokinlerden hoşlanan damatlar için damatlık fiyatları gayet makul görünüyor. Takım elbisede ve damatlıkta uzman olan elit markalardan biri de bilindiği gibi D’S Damat. Burada ortalama bir damatlık 750-1500 TL aralığında. İkna olma ihtiyacı hissediyorsanız dar kesim takım elbiselerinin vücuda nasıl oturduğunu hatırlayın sadece.

Damatlık Fiyatları -2-

Bunların dışında onlarca hatta yüzlerce marka bulunuyor damatlık almak için. Damatlık fiyatları da haliyle oldukça geniş bir aralıkta. Ancak unutmayın ki o düğünün parlayan yıldızı-başrol oyuncusu olmak istiyorsanız para ikinci planda kalmalı. Damatlık için ayıracağınız çok da yüksek olmayan bütçeyle bütün bakışları üzerinizde toplayabilir, çektirmek zorunda kalacağınız yüzlerce fotoğrafa özgüveninizi yansıtabilirsiniz. Yani damatlık fiyatları belki biraz canınızı sıkabilir en başta ancak karşılığında alacaklarınızı düşünürseniz buna değeceğini fark edeceksiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!