Damatlık Fiyatları İnceleme

Düğün zamanı, damatlar kadar uysal ve sakin olmayı beceremeyen gelinlerin ekstra bilinçaltı yoğunluklarından biri de damat beyin düşünmeyi son günlere bıraktığı damatlığıdır. Damatların genellikle son bir haftaya bıraktıkları damatlıkları için, gelinler önden bir piyasa araştırması kesinlikle yapıyor. Fakat damatlık fiyatları inceleme hep ikinci plana atılıyor. Damatlık fiyatlarını incelediğimiz bu yazımız düğününüz öncesi size fikir edinmeniz açısından büyük kolaylık sağlayacak.​

Şehirlere Göre Damatlık Fiyatları İnceleme

Çoğu damat adayının bütçesine uygun damatlıklar 750₺ ile 1.500₺ arası değişiyor. Taleplerinizin azlığı ya da çokluğu sonucu bu fiyat aşağıda düşebiliyor, yukarı da çıkabiliyor. Genel anlam da sizi, ayırdığınız bütçeniz giydiriyor. Damatlık fiyatları bulunduğunuz il açısından da değişiklik gösterebiliyor. Fiyatlar; İzmir de 500₺ ile 1.500₺, Adana da 500₺ ile 750₺, Antalya da 600₺ ile 1.000₺, Bursa da 300₺ ile 1.000₺ arası olarak farklılık gösterebiliyor. Damatlık seçimlerinde; fular, papyon, kuşak, kemer, pantolon askısı, mendil, yelek, kol düğmesi, kravat iğnesi, kumaşına göre gömlek tercihi gibi seçenekler de genellikle ekstra maliyet katabiliyor. Bir de buna tüm gün ayağınıza dilediğiniz konforu sağlayacak ayakkabı da eklenince fiyat düşündüğünüzden fazla karşınıza çıkabiliyor.

54125641321564532

En Bilinen Markaların Damatlık Fiyatları İnceleme

Takım elbiseler başlı başına bir erkeği güçlü, cesur, şık ve kararlı gösteren en iyi parçalardır. Bir de düğününüzde giyeceğinizi düşününce daha da bir ihtimam göstermeniz gerekiyor. İnce detaylar sizi şık görünmekten uzaklaştırıp rüküş görünmenize sebep olabilir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken püf noktalarından biri de kumaş tercihidir. Bu özel gününüzde eğer terleyip, damatlığınızın içinde kendinizi inanılmaz derece de rahatsız hissetmek istemiyorsanız kesinlikle bütçenizi biraz daha yukarıda tutup iyi kalite de üretim yapan, tamamen müşteri odaklı düşünen markaların ürünlerini tercih etmeniz gerekir. Yoksa en güzel gününüz kalite eksikliği ile üretilmiş bir damatlıkla sizin için biraz kabusa dönüşebilir.

Ülkemizde damatlık üretimi yapan markalardan yola çıkacak olursak D’S Damat’da yeni sezon klasik bir damatlık fiyatı 250₺ ile 800₺, Sarar’da 500₺ ile 1.200₺, Vakko da 3.000₺ ile 4.500, birkaç markayı birden bünyesinde bulunduran Beymen de ise 1.200₺ ile 5.000₺ arası karşınıza çıkıyor.

Kadife detaylı damatlık modelleri, saten kumaş damatlık modelleri ve parlak kumaş damatlık modellerini de dev markalar sizler için bir gelinliği işleyen eller gibi ince detaylarla işleyip koleksiyonuna kattı. Son zamanların en popüler modası haline gelen slim fit takım elbiseleri de vücut yapınıza uygun olduğu takdir de tercih edebilirsiniz. Fiyatlar yazımız içerisinde paylaştığımız üzere bu modellerde de geçerlidir.

Stil sahibi bir damatsanız zaten kendinize neyin yakışacağını, vücudunuzu nasıl bir takım elbisenin iyi göstereceğini bilirsiniz. Bir kaç küçük ipucuyla siz de özel günlerinizde kendinizi en iyi şekilde ifade eden damatlıklara dilediğiniz fiyata ya da düşündüğünüz bütçeye uygun olarak sahip olabilirsiniz. Damatlık alışverişlerinizi son güne bırakmayıp, düğününüze birkaç ay kala giyeceğiniz şık takım elbisenizi hazır ederseniz seçme, araştırma şansınız da o kadar yüksek olabilir. En azından süre açısından sıkıntınız olmayacağını bilip rahat hareket edebilirsiniz.

Şimdiden mutluluklar!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!