Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

Şıklıktan vazgeçemeyen genç adamların takım elbiselerinde kol düğmesi kullanmadan çıkmadıklarını biliyoruz. Peki ya en özel günleri, düğünlerinde durum nasıl? Günlük hayatlarında, bazen de bir davette takım elbise giyen erkeklerin düğün günlerinde kol düğmelerine her zamankinden çok daha özenli olduğu bir gerçek. Fakat aslında hayatı boyunca bir kez bile takım elbise giymemiş damatlar için de kol düğmesi kaçınılmaz bir son! Hayatlarının en muhteşem gününde şık olmasalar olmaz! Bu yüzden damatlıklarını şık bir kol düğmesi modeliyle tamamlamaları gerekiyor. Her zaman kol düğmesi kullananlar şanslı fakat bu konuda acemi olanlar için küçük bir liste hazırladık. Her zevke özel hazırladığımız kol düğmesi modellerine gelin bir de beraber bakalım.

Kahraman Damatlara Özel- Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

Her damat gelininin kahramanıdır… O halde düğün gününüzde sizi en çok yansıtan film kahramanının sembolünü kol düğmesi olarak kullanmaya ne dersiniz? Mesela yakışıklı bir Clark Kent’seniz bunun için kostüm değiştirmenize gerek yok! Küçük bir ipucuyla da kahramanlığınızı ilan edebilirsiniz. Tabii ki bu işin esprisi! Ama resmiyetin içinde boğulan bir damat adayıysanız muzipliğinizi küçük bir detayla yani esprili bir kol düğmesi modeliyle de gösterebilirsiniz.

Şıklığı Arayan Damatlar İçin – Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

Hayatınızın her anında şıklıktan vazgeçemeyen, klasik çizgilerin sizi yansıttığını düşünen damat adaylarındansanız sedef taşlı kol düğmesi modelleri tam da size göre diyebiliriz. Yalnız bu tarz kol düğmesi modellerini ancak klasik damatlıklarla kullanabileceğinizi unutmayın. Siyah, koyu lacivert ve gri damatlıklarda rahatlıkla uyum sağlayabilen sedef taşlı kol düğmeleri için gömleğinizin manşetlerinin çift kapaklı ve sert köşelere sahip olması gerektiği ise bir başka önemli detaylardan.

Sportif Damatlar İçin – Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

Siz o hayatı boyunca takım elbisesi içerisine girmemiş olan damat adaylarındansanız aslında kol düğmesi modelinizi seçmek sandığınız kadar zor değil. Sadece karakterinizi tamamlayan sportif bir kol düğmesi modeli seçmeniz damatlığınızı tamamlamak için yetecektir. Mesela gold bir model kaçtığınız kol düğmesi fikrini kırabilir. İç içe geçmiş çarklar ve minik vidalar… Görür görmez takmaya karar vereceğiniz bir kol düğmesi var, yeter ki küçük bir araştırma yapın.

Klasikten Vazgeçemeyen Damatlar İçin – Damatlık Kol Düğmesi Modelleri

Aksesuarları olmadan yapamayanlardan hatta küçük bir kol düğmesi koleksiyonu da olan damatlardansanız damatlığınız için en doğru modeli seçeceğinize eminiz. Fakat yine de sizin için birkaç küçük önerimiz var. Bugün çok özel bir gün. Bu yüzden risk almanıza gerek yok, o çok sevdiğiniz aile yadigarı kol düğmelerini başka bir güne saklayın. Bugün daha modern ve şık olanları kutudan çıkarın! Hatta damatlığınız için yeni bir kol düğmesi de alsanız hiç fena olmaz. Gümüş ya da altın bir kol düğmesi modeli hem damatlığınız hem de koleksiyonunuz iyi bir seçim olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!