Damatlık Modeline Karar Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Her geçen gün sıra dışı bir modelin eklendiği, tasarımcıların adeta bir yarış haline girdiği, ünlü markalarınsa renk renk koleksiyonlar oluşturduğu damatlık dünyası geniş bir seçki oluştururken damat adayları da damatlıkları için gelinler kadar kararsız kalmaya başladı. Zaman zaman gelinlerin de dahil olduğu bu karar sürecinde bizim de tuzumuz bulunsun istedik ve damatlık seçiminde nelerin önemli olduğunu inceledik. Damatlık denildiğinde aklınıza gelen resmi görüntü gözünüzü korkutuyorsa seçim yapmadan önce mutlaka sözlerimize kulak verin.

damat-kapak

Düğün Konseptine Uyumlu Bir Model

Damat adaylarının damatlık denildiğinde ne kadar gerildiklerini iyi biliyoruz. Aslında gelinlerin gösterdiği hassasiyetten bir parça alsalar her şey rüya tadında geçecek. O damatlardan biriyseniz sizi de mutlu edecek bir haberimiz var! Tarzınız ne olursa olsun düğün günü giyeceğiniz bir damatlık modeli artık var. Resmi takım elbiseler ve smokinlerden uzak durmak isteyen damatların farkında olan pek çok tasarımcı ve ünlü marka artık geniş bir damatlık koleksiyonu hazırlıyor diyebiliriz. Düğün modeline karar vermeden önce yapmanız gereken ilk şeyse düğün konseptiniz ile tarzınızı birleştirmek! Konseptin ruhuna uygun damatlık modelleri arasından; şık, rahat ya da sıra dışı bir damatlık modellerinden size uygun olanı seçin ve artık rahat bir nefes alın.

damat-1

Gelinden İlham Alın!

Damatlık seçiminde pek çok damat adayından önce gelinin sözü geçtiği bir gerçek. Çünkü alışveriş işi onlardan sorulur! Ancak aslında durumun tam tersine, onlardan sadece ilham alarak da damatlığınıza karar verebilirsiniz. Hatta bu işi olabildiğince kendiniz yapın. Sonuçta bu sizin de en özel gününüz. İstediğiniz gibi bir damatlık giymek en doğal hakkınız. Tabii onların da memnun olacağı bir damatlık seçmeniz oldukça mühim. Bu durumda ise eşinizin seçtiği gelinlik modelinden yardım alabilirisiniz. Romantik, sıra dışı ya da prenses modelde bir gelinliğe uygun bir damatlık içinse mağaza yetkililerinden yardım almanız yeterli.

damat-2

Bu Düğünün Prensi Sizsiniz. Biraz Şımarın!

Damatlık modeli seçiminiz nasıl olursa olsun, bu günü hayatınızda sadece bir gün yaşayacağınızı unutmayın. Bu nedenle biraz şımarıp damatlığınızı emin ellere teslim etmek için ünlü bir marka tercih edebilirsiniz. Hayatınızın belki de hiçbir döneminde böylesine özel bir gün yaşamayacaksınız. Bunu unutmayın ve damatlık modelinizi seçerken işin içine biraz şıklık biraz da lüks katın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!