Dans Etmeyi Seven Gelinler İçin Spor Gelin Ayakkabıları

Düğününüzde deli gibi dans etmeyi kafaya koyduysanız ya da boyu fazla uzun bir gelinseniz birbirinden süslü spor gelin ayakkabıları ile tanışma vaktiniz geldi demektir. Özellikle son yıllarda gelinler gece sonunda daha iyi eğlenebilmek için düğünlerine spor ayakkabı taşır oldu. Tabii bu spor ayakkabılar öyle sıradan, günlük olarak giyilebilecek spor ayakkabılar değil, el emeği göz nuru, gelinler için özenle hazırlanmış ayakkabılar. Taşlar, pullar, simler ve tüllerle süslenmiş bu ayakkabılardan en çok beğendiğinizi seçin ve düğününüzde istediğiniz kadar dans etmeye hazır olun!

Spor Gelin Ayakkabıları-Converse

Oldukça farklı tasarıma sahip Converse ayakkabılar beyaz ve taşlı modelleriyle spor gelin ayakkabıları kategorisine giriş yaptı bile. Aynı zamanda lame veya dore modelleri de mevcut. Hem spor ayakkabı olsun hem de şık olsun diyorsanız çoğu gelinin yaptığı gibi işlenmiş veya süslü bir Converse tercih edebilirsiniz.

Spor Gelin Ayakkabıları-Vans

Vans, Converse’den sonra en sık tercih edilen ayakkabı. Son yıllarda birbirinden farklı modellerle de karşımıza çıkıyor. Düz renk bir Vans alıp onu farklı bir şekilde dizayn edebilir ve spor bir gelin ayakkabısına dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda farklı renklerini de tercih ederek ilginç bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Vans’ların bir özelliği de üzerlerine yazı yazılabiliyor olması. Tercih sizin.

Spor Gelin Ayakkabıları-Superga

Superga, Vans’a oldukça benziyor ama biraz daha kibar bir görüntüye sahip diyebiliriz. Aynı zamanda tabanı da yüksek olduğu için beyaz tabanlı bir Superga gelinliğin altında göze batmayacaktır. Vans’a uygulanabilen her türlü detayı Superga’ya da uygulayabilirsiniz. Fakat spor gelin ayakkabısı olarak yapacağınız en iyi tercih dantel Superga modeli olacaktır.

Spor Gelin Ayakkabıları-Nike

Herkesin çok iyi bildiği spor markası Nike birbirinden farklı tasarımlarıyla spor ayakkabı giymek isteyen gelinlerin yanında. Seçim sırasında zorluk yaşayabileceğiniz kadar fazla sayıda şık modellere sahip Nike yine Converse gibi lame ve dore seçenekleri mevcut bir ayakkabı markası. Babet tarzında modelleri de, yüksek tabanlı düz beyaz modelleri de bulunuyor.

Spor Gelin Ayakkabıları-Adidas

Spor ayakkabıda herkesin favorisi Adidas’tır.  Binden fazla modeli ve trendleriyle Adidas, spor gelin ayakkabıları olarak da çok fazla tercih ediliyor.  Yüksek tabanlı düz beyaz, lame çizgilerle süslenmiş veya tamamen dore bir Adidas tercih edebilirsiniz. Taşlı süslenmiş modelleri de yok değil.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!