Dantelli Balık Etek Gelinlik Modelleri

Küçük Deniz Kızı hikayesinin hayatımıza girmesiyle beraber genç kızlar da balık etek modelli kıyafetlerle ilgilenmeye başladı. Splash filminde Madison ile Allen’ın yaşadığı aşk ise deniz kızı efsanelerine gösterdiğimiz ilgiyi arttırdı. Filmdeki romantik aşk hikayesi genç kızların başını döndürünce akıllara dantelli balık etek gelinlik modellerini düşürmeyi de başardı. Siz de zamanın idolü Madison ya da Küçük Deniz Kızı Ariel’in hayranıysanız ya da dantelli balık etek gelinlik modellerine bayılan gelin adaylarından seçtiğimiz modeller arasında kendiniz için uygun bir gelinlik bulacaksınız. İşte sizin için seçtiğimiz dantelli balık etek gelinlik modelleri…

1-   Dantelli balık etek gelinlik modellerini uzun boylu gelinlere öneriyoruz. Bu tarz gelinlikler diz altından itibaren açıldığından bacak boyunuz kısa ise olduğunuzdan daha kısa görünebilirsiniz. Eğer bir kış geliniyseniz kol detaylı bir balık gelinlik modeli tercih edebilirsiniz.

2-  Işıltılı gelinlik modelleri son yıllarda gelinlerin ilk tercihi haline geldi. Işıltılı dantellerin balık etek gelinlik modelleriyle buluşmasıyla beraber ortaya nefis görüntüler çıkıyor. Dantelli balık etek gelinlik modellerine yakışan bir diğer detay ise sırt dekoltesi. Derin bir sırt dekoltesi ve dantel kollu bir gelinlik deniz kızlarını kıskandıran bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır.

3-    Hem straplez hem dantelli hem de balık etek bir gelinlik modeline ne dersiniz? Bu kadar iddialı bir gelinlik için cevabınız evet ise düğün töreninin starı olmaya hazır olun. Çünkü tüm gece konuklarınızın dikkati sizin üzerinizde olacak. Tabii bu tarz bir modelde karar kıldıysanız saçınıza ve makyajınıza da aynı özeni göstermeniz önemli.

4-  Dantelli balık etek gelinlik modellerinin kusursuz göründüğü bir gerçek ama düğün günü rahat hareket edebilmek için bazı detayları atlamamanız gerekiyor. Örneğin gelinliğin alt kısmı bacaklarınızı tamamen sardığı için yürümekte güçlük çekebilirsiniz. Bu sebeple dantelli balık etek gelinlik modeli seçerken kuyruk kısmının uzun olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Bu detay hem yürümekte sıkıntı çekmenizi engelleyecek hem de gelinliğinize şıklık katacaktır.

5-  Yunan mitolojisindeki sirenlerin güzelliğini dantelli balık etek gelinlik modelleriyle sağlayabilirsiniz. Tek omuz askılı, uzun kuyruklu bir gelinlikle düşlerinizden çok daha güzel görünmeniz mümkün. Dantelli balık etek gelinlik modelleri oldukça gösterişli olduğundan aksesuar konusunda da seçici olmanız gerekiyor. Taşlı ve renkli aksesuarlar yerine inci küpeleri tercih ederseniz gerçek uyumu yakalayabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!