Dantelli Kabarık Gelinlik Modelleri

Fransız kadınlarının enfes güzelliğinin tüm genç kızları etkilediği bir gerçek Asil bir duruş, ince bel kıvrımları ve pahalı kıyafetleriyle yıllarca göz doldurdular. Özellikle Paris sokaklarında dolaşan parizyen kadınların özel havası ve stilleri kendinden hep bahsettirdi. Peki onları bu kadar gösterişli ve ünlü yapan şey neydi, biliyor musunuz? Biz biliyoruz, biraz stil sahibi olmaları biraz da kaliteyi sevmeleri… Düğün günü hep özendiğiniz parizyen  Fransız  kadınları kadar şık ve özel görünmek sandığınız kadar zor değil! Dantelli kabarık gelinlik modelleri işte tam bu noktada yardımınıza koşuyor. Üstelik tasarımcılara da ilham kaynağı olan kaliteli danteller, kabarık gelinlikler ile buluştuğunda ortaya nefis görüntüler çıkıyor. Gelin, dantelli kabarık  gelinlik en çok hangi vücutlara yakışıyor ve hangi modelleri düğün mekanınızla bir bütün oluşturuyor beraber buna bakalım…

1- Dantel doğru formlarda kullanıldığı sürece tüm düğün mekanları için uygun bir duruş sergileyecektir. Kır düğünleri için kabarık dantelli modeller de pekala muhteşem bir uyumu yakalayabilir. Yeter ki gelinlik modeliniz danteli taşıyabilsin. Bu yaz da sıklıkla tercih edilecek kır düğünleri için dantelli bir gelinlik giymek istiyorsanız straplez kabarık bir gelinlikle çocukluk düşlerindeki kadar büyüleyici bir güzelliğe sahip olabilirsiniz..

2- Bu yıl uzun kollu gelinlikler karşımıza sıklıkla çıkacak gibi duruyor. Su gibi görüntüleriyle her genç kızın hayallerini süsleyen uzun kollu dantelli gelinlikler ise gözde modeller arasında. Fransız kadınların asil duruşundan bahsederken tam da bunu anlatmaya çalışıyorduk. Paris kadınlarının etkileyici görüntülerinin en büyük sırrı dantelleri, düğün günü onların havasını yansıtmak için kabarık bir gelinlik modeli ile taşıyabilirsiniz.

3- Askılardan başlayan danteller, kabarık gelinliklerin havasına hava katıyor. Zarif görüntülerinin yanında kalça kısmındaki fazlalıkları örten kabarık dantelli gelinlik modelleriyle Fransız kadınlarının özgüvenli duruşlarını sergilemek için onların da sıklıkla tercih ettiği romantik saç modelleri ve kırmızı ruju kullanabilirsiniz. Saten eldivenler ise parizyen bir görüntüye sahip olmanın altın kuralı, üstelik kabarık dantelli gelinliklere de çok yakışıyorlar.

4- Danteller askılı gelinlik modelleriyle de hoş bir görüntüye kavuşuyor; hele bir de kabarıklarsa… Sadece dantellerle bezeli bir gelinliğin yeterince gösterişli olmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ama illa ki taşları da kullanmak istiyorsanız bel kısmındaki küçük bir detay orijinal bir görüntü katabilir. Fakat daha fazlası hem dantelli hem de kabarık olan gelinlik modellerini bayağılaştıracaktır. Bu sebeple yoğun taşlardan olabildiğince kaçmanız gerekiyor.

5- Dantele bayılıyor ama olduğunuzdan daha ağırbaşlı görünmek istemiyorsanız sizin için de uygun bir kabarık dantelli gelinlik modeli var. Örneğin dantellerin sırtınızda hoş bir dekolte penceresi açtığı modeller tam size göre. Arkada toplanmış bir fiyonk ise kabarık dantelli gelinliğinize bambaşka bir ışıltı katacaktır. Bu noktada önemli olan detay ise fiyonk için pastel tonları seçmeniz gerektiği. Baskın renkler dantelin asaletini sıradanlaştıracaktır. Fakat su yeşili, toz pembe ya da nude renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!