Deniz Tutkunları için Teknede Düğün

“Evet” dedikten sonra yapacağınız en romantik ilk dans, tekne üzerinde, yıldızların altında yapacağınız danstır ve bunu size teknede düğün sağlayacaktır. Gerçek bir deniz ve mavi tutkunuysanız zaten içgüdüleriniz sizi doğrudan tekne düğünü yapan organizasyon şirketlerine itecektir. Farklı bir düğüne imza atmak için düşünmeniz gereken bir seçenektir teknede düğün. Nikâhınızın kaptan tarafından kıyılacağını ve bunun oldukça ilginç görüneceğini unutmayın.

Nikahınızı teknede kıyabileceğiniz gibi nikâh sonrası arkadaşlarınızla denize açılarak bir kutlama gerçekleştirmeniz de mümkün. Tüm davetlilerle karada yapılan nikâhın ardından, en yakınlarınızla tekneye geçebilirsiniz. Boğazın muhteşem manzarası eşliğinde çılgın bir eğlence yaşayabilirsiniz. Eğlencenin süresini sizin belirleyeceğiniz bir tekne veya bir yat kiralayabilirsiniz. DJ set veya canlı müzik seçenekleri sunan birbirinden farklı teknede düğün organizasyonu yapan şirketlerle işiniz kolaylaşıyor.

En çok hava durumuna dikkat etmeniz gerekiyor. Aniden esecek bir rüzgâr teknenin sallanmasına ve bazı aksaklıklara sebep olabilir. Eğer yaz sonuna doğru bir tarihte teknede düğün planlıyorsanız, iskelede demir atmış bir teknede de eğlence mümkün. Denize açılmakta kararlıysanız, hava ne kadar sıcak olursa olsun, denize açıldıktan sonra serin rüzgârlar esecektir. Bu konuda önlem almanız gerekebilir.

Fakat şüphesiz ki en büyülü atmosferi deniz üzerinde yakalayacaksınız. Denizde süzülürken muhteşem manzara eşliğinde rüya gibi bir kutlama sizi bekliyor.

İşte size bu konuda yardımcı olacak önde gelen organizasyon şirketleri ve teknelerinden bazıları;

Küçük Prens 

Türkiye’nin önde gelen gemi ve tekne organizasyon şirketi olan Küçük Prens birbirinden farklı konsept ve menü seçenekleriyle bu konunun uzmanlarından.

Bosfor İstanbul

Eşsiz hizmetiyle Bosfor teknesi düğün organizasyonlarında sıkça tercih ediliyor. Bosfor aynı zamanda en büyük organizasyon gemilerinden biri. 2 yemek salonu ve 2 açık güvertesi bulunuyor.

Nis Tekneleri 

Çok uzun yıllardır bu alanda hizmet veren Nis Tekneleri oldukça güvenilir bir kuruluş. Farklı eğlence ve salon seçenekleriyle düğün organizasyonlarında adından sıkça söz ettiriyor.

Boğaz Turizm

Boğaz Turizm, görsel bir şölen haline getirilmiş bir düğün arayanların baş tacı. Herkese uygun fiyat aralığına sahip Boğaz Turizm sizi anlayacak ve kusursuz bir organizasyona imza atacaktır.

Crowne Plaza İstanbul Old City Tekneleri   

Birden fazla teknede düğün paketi ile Crowne Plaza Old City bir ilke imza atıyor. Görkemli İstanbul Boğazı’nda unutulmaz bir organizasyon için Crowne Plaza ayrıcalığını yaşabilirsiniz. Profesyonelce organize edilmiş bir düğün garantisi veriyorlar. Öncelik sizin istekleriniz. Hepsini dile getirdikten sonra işi organizatörlere bırakmanız yeterli.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!