Dizilerin Ünlü Gelinlikleri

Nefeslerin tutularak izlendiği dizilerin en heyecanlı bölümleri genelde düğün sahneli olanlar. Sevilen oyuncuların tüm dizi boyunca kıyafetleri, kimin tasarımı ya da hangi markanın koleksiyonundan hep merak konusu. Ama en çok merak edilen en özel sahnenin başrol oyuncusu olan gelinlikler. Heyecanlı sahnede neler olacağından daha çok, o muhteşem gelinliklerin kimin tasarımı ya da hangi markanın olduğu merak ediliyor. Son zamanların en çok merak edilen dizi gelinlikleri ve hangi koleksiyondan olduğunu bilmek istiyorsanız, dizilerin ünlü gelinlikleri

Cemre’nin Gelinliği – Kuzey Güney

 Kuzey-Güney dizisinin Cemre’si, geçtiğimiz yıl sezon finalinde Akay Gelinliğin Dream serisinden bir gelinlikle çıktı izleyicilerin karşısına. Kollarında dantel detayların olduğu gelinlik, günlerce konuşuldu.

Nihal’in Gelinliği – Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu’nun final bölümünün heyecanlı sahneleri günlerce dillerden düşmedi. Final bölümünün en çok konuşulanı ise Nihal’in gelinlikle yere yığıldığı sahneydi. Genç kızlar ise en çok Nihal’in giydiği gelinliğin markasını merak etti. Nihal’in düşük kollu ve kabarık etekli gelinliği Akay Gelinlik tasarımı.

 Fatmagül’ün Gelinliği – Fatmagül’ün Suçu Ne

Fatmagül’ün Suçu Ne adından en çok bahsettiren dizilerden. Fatmagül dizi boyunca iki gelinlikle izleyenlerinin karşısına geçti. Sezon finalinde giydiği gelinlik ise dizideki karakteri yansıttı. Fatmagül’e Kerim’in hediye ettiği gelinlik Akay’dan, sezon finalinde giydiği gelinlik ise Henna’nın özel koleksiyonundan.

 Aylin’in Gelinliği – Öyle Bir Geçer Zaman ki

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi birkaç sezon izlenme rekorları kırdı. Dizide en çok merak edilen şey ise Aylin’le Soner’in aşkının durumu oldu. Bir sonraki bölüm hep heyecanla beklendi. Aylin’le Soner sonunda evlendi, Aylin’in gelinliği ise birçok gelin adayının hayalini süsledi. Aylin’in tül askılı gelinliğini de Akay Gelinlik tasarladı.

Asi’nin Gelinliği – Asi

 Bir döneme damgasını vuran Asi dizisinde giyilen gelinlik de genç kızların en çok aradığı gelinliklerden biri oldu. Tuğba Büyüküstün’ün giydiği gelinlik de yine Akay Gelinlik imzasını taşıyor.

Asi

Ayşem’in Gelinliği – Beni Böyle Sev

Son zamanların en çok izlenilen dizisi Beni Böyle Sev’de, Zeynep Çamcı’nın ikinci bölümde giydiği dantel gelinlik, Esin Arıcan’ın tasarımı. Muhteşem gelinlik kadar ünlü oyuncunun saçı da gelin adaylarının en çok aradığı modeller arasına girmeyi başardı.

 Fatma’nın Gelinliği – Dila Hanım

 Dila Hanım’da giyilen kıyafetler tüm kadınların takibi altında. Rıza’nın kardeşi Fatma’nın giydiği gelinliğin markası da en çok merak edilenlerden. Fatma’nın straplez gelinliği, Beyaz Butik’in tasarımı.

Fatmanin-Gelinligi

 İffet’in Gelinliği – İffet

Deniz Çakır’ın başrolünü üstlendiği İffet dizisi fragmanlarında dikkat çeken gelinlik Metin Birinci ve Ömer Özcan’nın imzasını taşıyor. Tül askılı gelinlik dizi daha başlamadan, gelin adayları gelinliğin markasını araştırmaya başladı.

 Carolin’in Gelinliği – Öyle Bir Geçer Zaman ki

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Carolin’inin gelinliği de en az rolü kadar konuşuldu. Ünlü oyuncunun kusursuzca taşıdığı gelinliği, Akay Gelinlik’in koleksiyonundan bulabilirsiniz.

Carolin

Yağmur’un Gelinliği – İntikam

İntikam son zamanlarda en çok izlenen diziler arasında. Dizinin başrol oyuncusu Beren Saat’in son bölüm için giydiği straplez gelinlik, dizi yayınlanmadan konuşulmaya başladı. Yağmur’un gelinliği Vakko’nun 2014 kış koleksiyonundan.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!