Doğa Aşığı Çiftler İçin Yeşil Temalı Bir Düğün

yesil-kapak

Son yılların düğün trendleri arasına renklerle oynanan temalar da girince taze çiftlerin düğün teması belirlemekteki kararsızlıkları da ortadan kalktı gibi… Öyle ki çiçeği burnunda gelin ve damatlar karakterlerine uygun bir düğün konsepti belirlemek için çoğu zaman renkleri konuşturur oldu. Biz bu kez doğa dostu çiftler için yeşilin başrolü oynadığı harika bir düğün temasını mercek altına aldık. Eğer onlardan biri de sizseniz ve capcanlı bir düğünün hayalini kuruyorsanız bırakın, yeşilin enerjisi sizi de sarsın!

yesildugun-1

Yeşillerle Süslenmiş Bir Düğün Dekorasyonu – Yeşil Temalı Düğün

Klasikleşmiş düğün dekorasyonunun dışına çıkmak istiyorsanız size özel harika bir teklifimiz var! Her düğünde karşılaştığımız masa düzenini kalıbından çıkıp samimi bir düğün havası yaratmaya ne dersiniz? Üstelik bu düğün tam da istediğiniz gibi yemyeşil olacak. Boydan boya yeşil yapraklarla donanmış duvarlar altında oturma alanları oluşturabilirsiniz örneğin. Minik ayna masalar ve yapraklı duvarlara asılmış şık ayna çerçevelerinin de ortama bambaşka bir hava katacağına eminiz. Ya da orman temalı bir düğünle yeşilin yaydığı taze bahar havasını düğün mekanınıza taşıyabilirsiniz. Maket ağaçların gölgesine kurulan masalar şık bir detay olabilir mesela.

Bu Sofralar İştah Açacak! – Yeşil Temalı Düğün

Çiftlerin düğün dekorasyonu konusunda en çok özen gösterdikleri şeylerden biri de masa süslemeleri oluyor. Eğer yeşil temalı bir düğün yapmaya karar verdiyseniz endişeye lüzum yok! Çünkü sizin masalarınızın dekorunda ne olursa olsun kusursuz görüneceği kesin. Üstelik mevsim ne olursa olsun, yeşil masa süslemelerini hazırlarken çiçeklerden dilediğinizce yardım alabiliceksiniz. Mesela kış düğünlerinde, peçete halkalarına çam yaprakları takmak bile masanın havasını değiştirmeye yetebilir.  Yeşil temalı yaz düğünlerinde ise açık bir alana kurulu sofralarda, yabani otları masa dekorasyonu için kullanarak ortaya muhteşem bir masa çıkarabilirsiniz.

yesildugun-3

Şıklık Detaylarda Saklı – Yeşil Temalı Düğün

Yeşil temalı bir düğün doğaya olan saygınızı göstermenin yanı sıra şık bir düğün mekanı yaratmak için de harika bir seçenek. Örneğin geri dönüşümlü kağıtlardan üretilmiş yeşil düğün menüleri, sizin gibi doğa aşığı konuklarınızdan puan toplarken diğer yandan da düğün süslemelerinde şıklık katabilir. Bambu yapraklarla süslenmiş mumlukların ise düğün masalarına çok yakışacağına eminiz. Yine 2014 yılının yeni trendi meyveli düğün süslemeleri de yeşil temalı bir düğünle harika bir uyum yakalayacaktır. Yeşil elmalar oturtulmuş şık kaseleri ise hem düğün sofralarında hem de dekorasyonun bir parçası olarak düğün mekanının tamamında kullanabilirsiniz mesela.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!