Doğanın Tüm Renkleri Düğün Fotoğraflarında!

Hayatınızın en özel fotoğraflarını doğanın yanı başında çektirmeye ne dersiniz? Muhteşem bir göl başının fon olduğu ya da uçsuz bucaksız yeşillikler arasında çekilmiş harika düğün fotoğraflarından söz ediyoruz. Şöyle düğün öncesinde biraz doğayla baş başa kalıp stres atarken diğer yandan da bu özel anları ölümsüzleştirseniz nasıl olur mesela. Şahane olacağı kesin. Eğer bizimle aynı fikirdeyseniz doğanın tüm renklerinin dekor olduğu muhteşem düğün fotoğraflarına bir de birlikte bakalım.

doga-fotografi-kapak

Tek Başınıza Ya Da Birlikte

Dış mekan düğün fotoğrafları son yıllarda popülerliğinden hiçbir şey kaybetmese de artık yenilik yapmanın zamanı da geldi. Tabii ki yine dış mekanda fotoğraflarınız çekilsin. Ancak işin içine biraz da sıra dışı çekimler eklemek gerek. Bunun için en güzel seçenek de doğa dostu düğün fotoğrafları diyebiliriz. Örneğin henüz kimsenin keşfetmediği bir göl başında baş başa çekilmiş romantik karelere sahip olabilirsiniz. Ya da gelin ve damadın ayrı ayrı çekilip hikayeler yaratılan düğün fotoğrafları ile farklılık yaratabilirsiniz.

doga-fotografi-1

Renkleri Düğün Fotoğraflarında Romantizm Rüzgarlarının Peşine Takılın

Düğün fotoğraflarına yıllar sonra baktığınızda bile o gün ne kadar özel anlar yaşadığınızı hatırlamak istiyorsanız eğlenceli resimlerin yanına birkaç kare de romantik pozlar ekleyin. Mesela 20’li yılların izinden gidip o yılların aksesuarları ile harika düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz. Özellikle mevsimlerden sonbaharsa doğanın enfes renk oyunlarını da düğün fotoğraflarınıza dahil etmeyi unutmayın.

doga-fotografi-2

Kır Çiçekleri Arasında Taptaze Bir Düğün Fotoğrafı

Doğayla iç içe çekilen düğün fotoğrafları için her mevsimin bambaşka bir güzelliği var. İlkbaharda dünya evine girecekler ise düğün fotoğrafları konusunda biraz daha şanslı.Düğün fotoğraflarını pırıl pırıl bir ilkbahar sabahında, taze kır çiçekleri arasında çektirme fırsatı onları bekliyor çünkü. Eğer siz de önümüzdeki ilkbahar aylarında evlenmeyi planlıyorsanız düğün fotoğraflarınız çektirmek için hiç mekan araştırmasına girmeyin. Kendinizi en yakın kırlara atın ve hayatınızın en özel gününü doğanın yanı başında ölümsüzleştirin.

doga-fotografi-3

Yeni Trend: Trash The Dress

Son zamanlarda gelinliğin ve damatlığın sular içinde, çamurlu ya da paramparça olduğu düğün fotoğraflarına sıklıkla rastlamaya başladık. İşte bu düğün fotoğrafları yeni bir akımın habercisi. Artık düğün fotoğrafları düğün öncesinde değil de düğünden birkaç gün sonra çekiliyor ki çılgın pozlarınızın önünde hiçbir şey duramasın. Trash the dress trendi daha çok yeni aslında. Ancak çılgın pozlar düşleyen çiftler sayesinde yakında daha sık görecek gibiyiz. Eğer siz de denizin ortasında, doğanın en güzel oyunlar arasında harika düğün fotoğraflarınız olsun istiyorsanız bu akıma mutlaka katılmalısınız.

doga-fotografi-4

Seni Beklerim Öptüğüm Yerde…

Her çifte nasip olmaz ama düğün fotoğraflarınızın çekileceği gün kar yağmaya başlarsa hemen telaşınızı bir kenara bırakın. Karlar altında da muhteşem düğün fotoğraflarınız olabilir çünkü. Özellikle gecenin bir yarısında karlar düşerken mutluluğunuzu en özel pozlarla ölümsüzleştirebilirsiniz. Eğer düğününüz kış aylarında da olsa dış mekan fotoğrafları istiyorsanız doğanın bu güzelliğiniz kaçırmayın deriz.

doga-fotografi-5

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!