Düğün Dansı Koreografileri

Ömür boyu sürecek huzur dolu bir evliliğin en unutulmaz gününü taçlandırmak her çiftin dileği. Özel bir düğün dansı bunun en büyülü yolu!

Doğru bir şekilde koreografi edilmiş bir düğün dansı şüphesiz, hafızalara altın harflerle kazınacaktır. Öncelikle size en uygun dans türünü seçmeniz çok önemli! İlk dansınızı romantik ve duygusal dokunuşlarla yapıp konuklarınızın kalbini pamuk kıvamına mı getireceksiniz, yoksa enerjinizle yürekleri hop hop mu ettireceksiniz?

“Öyle Romantiğiz ki, Elbette Kalpleri Yumuşatacağız…”

Anlaşıldı… Romantizmi doruklarda yaşayan siz, bunu elbette düğün dansı koreografinize de yansıtacaksınız. O zaman size pırlanta değerinde önerilerimiz var!

dugun-dansi-8

“Aşkın dansı” tango ya da duygu ve nostalji dolu bir düğün dansı alternatifi vals eşliğinde gönüllere taht kurmaya hazırlanın… Dans derslerinizi tamamlamanızın ardından, müziğin önceden planlanmış profesyonel bir orkestra tarafından mı, yoksa hazır kayıttan mı yayınlanacağına karar verin. Her şey tamamsa, konuklarınız yerlerini almış, kapının bir an önce açılıp, tüm zarafetinizle salona adım atmanızı bekliyorlar. Dans müziğinize uygun adımlarla piste doğru ilerleyin. Bu süreçte öncesinde yolunuza gül ve seçeceğiniz çiçeklerin yapraklarını dökecek küçük kızlar da konsepte dahil edilebilir. Piste geldiğinizde dansınıza yumuşak geçişlerle ışıklandırmalar eşlik edebilir. Piste gelişinizle beraber ışıklandırmanın arasından sizi duman ve sis efekti karşılayabilir. Siz ahenkle ilk düğün dansınızı sürdürürken pistin arka planında eşiniz ile hoş zamanlarınızda çekilen fotoğraflardan oluşan bir slayt sergileyebilirsiniz. Eşinizle tangonun ritminde yakalayacağınız fiziksel uyum, sizi gözler önünde bulutların üzerine çıkaracak. Valsin zarif figürleri beraberinde ise, konuklara vereceğiniz selamla asaletinizin arşa ulaştığını hissedeceksiniz.

dugun-dansi-9

Romantizmi yöresel ruhla harmanlamak isteyenlere önerimiz: Harmandalı Zeybek olacak! Bu konsept konuklarınızın hafızasına yıllarca yer edecek…

Özel bir dans türünün yanı sıra, aşkınıza özel bir şarkı beraberinde, müziğin ritmine uygun biçimde gerçekleştireceğiniz bir dans da, geceye unutulmaz bir ambiyans katacaktır.

“İçimiz İçimize Sığmıyor, Yürekleri Hop Hop Ettirmek Bizim İşimiz!”

Aşklarının ritmini doruklara taşıyacak çiftlere, mutlak önerilerimiz cha cha, bachata, salsa! Eşinizle dansın ritmine uygun kuracağınız yakın temas ile pistin tozunu attırırken konukları kendinize hayran bırakacaksınız!

dugun-dansi-10

İlla aynı kapıdan çıkmak zorunda değilsiniz. Koreografinize canlılık katın! Farklı kapılardan müzik eşliğinde girip pistte buluşun. Konuklarınız size alkış ve coşku ile tempo tutarken kendinizi müziğe teslim edin.

“Hem Romantiğiz Hem de Çılgın!”

Dansınız hem romantizm hem de dinamizm barındırsın dilerseniz de tam size göre bir dans stilimiz var! Rumba! Müstakbel eşinizle yapacağınız bu Latin esintili düğün dansı, konukların hafızasından uzun süre çıkmayacak. Rumba, naif ve etkileyici olmasının yanı sıra, kolaylıkla öğrenilebilecek bir dans türüdür. Üstelik birçok ritimle de uygulanabilir. Pistin tamamından ziyade ortasını kullanarak partnerinizin etrafında daireler çizerek yapılır.

dugun-dansi-11

Her düğünde duyulabilecek şarkılar eşliğinde yalnızca ritimde rastgele salınarak yapılan danstan uzak, etkileyici olmayan koreografilerden kaçının. Konukların hafızalarından silinmeyecek bir tarz yaratın!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!