Düğün Davetiyesi Seçimi

Düğün sevdiklerinizle paylaştıkça değerli ve anlamlı olur. Bu mutlu gününüzde sizinle aynı duyguları hissedecek olan bu kişileri nasıl çağırdığınız çok önemlidir.

İnsanlar toplum olma mantığıyla hareket ederler. Bu yüzden başkalarının sözleri, bakışlar ve size olan tutumu çok önemli olabilir. Birey olarak üstesinden gelemediğiniz ya da tek başına yapamadığınız şeyleri birlik olarak yaparsınız. Acınızı, sevincinizi, öfkenizi ve birçok duygunuzu da birey olarak yansıtamazsınız.

dugun-davetiye-modelleri-2012-25

Türk toplumunda aile, aileler arası iletişim, misafirperverlik ve hoşgörü oldukça önemli bir kavram. Ayrıca biz toplum olarak mütevazı görünsek de hakkımızda güzel ifadeler kullanılmasından hoşlanırız. Düğünümüz mü başlıyor? O zaman ne duruyorsunuz? Halay başlasın… Aa! Halay da tek başına çekilmez ki… Düğün dediğin kalabalık olmalı. Kalabalık olmalı ki tadı çıksın düğünün. Eğlence doruklarda yaşansın. Gelin ile damat tek başına olur mu hiç?

Nasıl düğüne renk katacak dostları, akrabaları ve tanışları çağırırız, düşündünüz mü? Tabi ki düğün davetiyesiyle… Düğün davetiyesi önemli bir noktadır. Modaya uygun davetiyeyi seçmeyi, milyonlarca seçenek arasında kendinizi yansıtacak şekilleri bulmayı ve davetiye trendlerini bulmamız gerek.

dugun-davetiyesi-1

Davetiye seçerken nelere dikkat etmelisiniz. Haydi, önerilere kulak kabartalım! Hem şık hem de modern olmak istiyorsunuz değil mi? Davetiyeniz ile düğününüzden haberler vermelisiniz.

Düğün davetiyenizde kullanacağınız sözlerde önemli bir nokta. Çünkü konuklarınıza hitabetiniz sizin ne kadar misafirperver oluğunuzu ve onları nasıl karşılayacağınızı gösterir.

Davetiyem asil ama modern olsun diyorsanız şu modeller tam size göre.

d

Küçük bir dantel detayı ile ya da kurdele ile canlandırılmış bu modeller hiçbir zaman yeniliğini yitirmezler.

Çocuksu bir havaya sahipseniz bu çocuğu saklamaya gerek yok. Artık gençler arasında trend olan davetiyeler içinizdeki çocuğun yansıması şeklinde oluyor. Bu tarz davetiyeler renkli kişiliği olan çiftler için en ideal modellerdir.

puzzle7

Davetiye modelleri bu kadarla sınırlı değil. Çiftlerin kendi fotoğraflarıyla süsledikleri davetiyeler de var. Bu davetiyelerin hoş tarafı ise hem kendinizi yıllar geçse de hatırlatmak hem de çağıracağınız kişiye mutluluğunuzu ucundan birazcık göstermek.

Ferman modelleri davetiyelerinde tarihsel bir dokunuş ve nostalji isteyen çiftler için uygun olabilir.

30047b

Davetiye seçerken size önerimiz kendinizi yansıtın. Sizin misafirleriniz, sizin davetiniz ve sizin düğününüz. Sizler bu düğünün merkezisiniz. Şimdiden kolay gelsin. Çünkü çok seçenek çok buna nazaran karar vermek zor. Ayrıca ben denedim aklınız her zaman bir başka davetiyede kalıyor. Bunu önlemek için biraz araştırma yapmanızı, modayı ve trendleri gözden geçirmenizi rica ediyorum. Böylece kafanızda bir model belirecektir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!