Düğün Diyeti Yöntemleri

Birkaç ay sonra düğününüz var ama siz fazla kilolarınızdan hala kurtulamadınız. Üstelik yeni hayatınıza yepyeni bir vücutla girmeyi çok istiyorsunuz. Düğünden önce hızlı kilo verme yöntemlerinin birçoğunu denediniz ama hala istediğiniz ölçülere ulaşamadınız. Neler hissettiğinizi ve düğünden önce hızla kilo vermek istediğinizi biliyoruz. Bunun için siz düğün öncesinde muhteşem bir görüntüye kavuşun diye en doğru düğün diyeti yöntemlerini araştırdık. İşte araştırmalarımızın sonucu ve sağlığınızı riske atmayacak yöntemler…

Pozitif Düşünün – Düğün Diyeti Yöntemleri

Düğünden önce hızlı kilo vermenin ilk adımı pozitif düşünmek! ‘Bu kadar kısa sürede kilo vermem imkansız’ düşüncesi size hiçbir şey kazandırmaz. Şimdi o fikirden hemen uzaklaşın ve kısa sürede de kilo verebileceğiniz fikrine kendinizi inandırın.

Porsiyon Miktarını Azaltın – Düğün Diyeti Yöntemleri

Düğünden önce hızlı kilo vermenin en kestirme yöntemi porsiyonları azaltmaktır. Normalde yediğiniz her şeyin yarısını yiyin ve asla programın dışına çıkmayın, küçük kaçamaklarınızı ise düğün gününe saklayın. Bu yöntemle düğünden önce nasıl bu kadar hızlı kilo verdiğinize siz bile şaşıracaksınız.

Su İçin!  – Düğün Diyeti Yöntemleri

Diyet programlarının hepsinde su içmenin ne kadar önemli olduğu vurgulanıyor. Düğün öncesinde hızlı kilo vermek istiyorsanız su içmenin altın kural olduğunu asla unutmayın! Günde en az 2 litre su içmek yağ yakmanıza yardımcı olmasının yanı sıra parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Kahvaltı Yapın – Düğün Diyeti Yöntemleri

Kahvaltı en önemli öğünlerden biri. Eğer kahvaltıyı atlarsanız açlık hissiniz ikiye katlanacaktır ve bu da sizde bir şeyler atıştırma hissi uyandıracaktır. Bu yüzden düğünden önce hızlı kilo vermenin yolunun kahvaltıdan geçtiğini sakın unutmayın.

Tok Tutan Besinler Tüketin – Düğün Diyeti Yöntemleri

Düğünden önce hızlı kilo vermek sandığınız kadar kolay değil bunun için bazı yöntemlere ihtiyacınız var. Düğün hazırlıkları günlerce ayakta kalmanıza, yorulmanıza ve telaşlanmanıza sebep olabilir. İşte bu durumlarda vücudunuz beyninize acıktığınıza dair sinyaller gönderecek. Buna karşılık bir B planı olarak çantanızda kuru üzüm, ceviz ve badem gibi tok tutan besinler bulundurmanız işe yarayacaktır. Tatlıdan vazgeçemeyen bir gelin adayıysanız lifli bisküviler de yardımınıza koşacaktır.

Egzersiz İçin Fırsat Yaratın – Düğün Diyeti Yöntemleri

Düğün öncesi hazırlıkları aslında hızlı kilo vermenin en iyi yöntemidir. Nasıl mı? Düğün hazırlıklarını egzersize çevirerek. Örneğin düğün alışverişine çıktığınızda yürüyen merdivenleri kullanmayın ya da kısa mesafeler için yürümeyi tercih edin, hem böylece daha fazla mağaza da gezebilirsiniz. Düğün temizliğine yardım etmek de efor harcamanıza neden olacaktır. Kendinizi yormayacak şekilde düğün hazırlıklarını egzersize çevirirseniz hızla forma girebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!