Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Nelerdir?

 Hayatınızın dönüm noktası, en önemli günü, hayallerinizin içine balıklama daldığınız günün yani düğün gününüzün fotoğrafçıları en az düğününüzün diğer tüm detayları kadar önemli. Düğün bütçenizi oluştururken biraz araştırma yapmanız gerekiyor. Fotoğrafçılık gün geçtikçe büyüyen bir sektör olduğu için sunulan hizmetler de gittikçe çoğalıyor. Bu doğrultuda karşınıza birçok paket ve farklı fiyatlar çıkıyor. Düğününüze gelen kişi sayısına göre fotoğrafçı ihtiyacınızın karşılanması gerekiyor. Her bütçeye göre düğün fotoğrafçısı bulmak mümkün. Biz sizler için ortalama düğün fotoğrafçısı fiyatlarını araştırdık.

dugun-fotografcisi-4

400TL den Başlıyor-  Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün öncesi dilediğiniz mekanda ve şartlar altında albüm için düğün fotoğrafı çekiminin fiyatları 400 TL’den başlıyor. Eğer konseptinize uygun olarak zorlu koşullar ve dekor desteği gerekiyorsa masraflar bu doğrultuda artmaya başlıyor. Işık, düzenleme ve fotoğraf makinelerine göre de fiyatlar değişebiliyor. Farklı objektiflere sahip, kaliteli fotoğraf makinesiyle düğün fotoğraflarınızın çekilmesini isterseniz albüm düğün albüm fotoğrafı çekimlerinin fiyatları 1500’e kadar yükseliyor.

Belgesel Fotoğrafçısı 1000TL den Başlıyor-  Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Son dönemin modası ve düğünlerin olmazsa olmazı haline gelen belgesel fotoğrafçılık yani tüm gün fotoğraf çekimleri ise en uygun 1000 liradan başlıyor. Belgesel düğün fotoğraf çekimleri, düğün gününüzde kaçırdığınız her detayı fotoğraflıyor ve geri dönüp düğün gününüzü hatırlamak istediğinizde her duyguyu ve dakikayı size tekrar yaşatıyor. Belgesel düğün fotoğraf paketleri de fotoğraf makinesi, ışık kullanımı ve fotoğrafçı sayısına göre değişiyor. Örneğin hem gelinin hem de damadın sabah ilk dakikadan itibaren tüm gününün fotoğraflanması için masraflar ikiye katlanıyor. Belgesel düğün fotoğraf çekimi fiyatları 5000 liraya kadar yükseliyor. İyi bir hizmet almak ve sorun yaşamamak adına en az 2500 lirayı fotoğraf bütçesi olarak ayırmanızda fayda var.

dugun_fotografcisi_023

Düğün öncesi fotoğraf çekimi fiyatlarından sonra bir de düğün mekanınızda ve düğün esnasında çekilecek fotoğraf fiyatları devreye giriyor. Kişi sayısına göre fotoğraf makinesi ve kamera sayısı çoğaldığı için fiyatlar artıyor. Bazı düğün mekanları fotoğraf için ekstra ücret talep etmiyorlar. Sadece kamera ve fotoğraf makine hizmetini ödemeniz gerekiyor. Onların fiyatları da 2000 liradan başlıyor ve hizmete göre yükseliş gösteriyor. Fotoğraf makinesi seçiminizin ve kişi sayısının düğün esnasında yapılacak fotoğraf çekiminde büyük önemi var. Düğün bütçenizi hazırlarken birçok farklı firmadan fiyat alarak size en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!