Düğün Giriş Müzikleri 2016

Düğün başlarken, misafirlerinizi sevdiğiniz ve sizin hikâyenizi anlatan bir müzikle karşılamak hem sizi hem onları mutlu edecektir. Sizler için en çok beğenilen düğün giriş müzikleri listesini hazırladık.

31_Wedding-dance-images

Yıllardır beklenen o an geldi çattı, misafirler yerini aldı ve sizi bekliyorlar! Bu mükemmel geceyi tam da sizi anlatan bir müzikle başlatmak istemez misiniz? Pek çok çift için düğün giriş müzikleri seçmek oldukça zor ama zevkli bir iştir. Düğününüzün bu en özel anlarında kullanacağınız müziği karakterinize, sevdiğiniz müzik türüne ya da sizin aşk hikâyenize göre seçebilirsiniz. Klasik, rap, pop ya da rock… Hangi müzik türünü severseniz sevin, bu özel gününüzün düğün giriş müzikleri listesini şimdiden hazırlayın.

Mutlu bir çift olarak o gece herkesi büyülemek ve unutulmaz bir ana imza atmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız düğün giriş müzikleri listesine de göz atmanızı tavsiye ederiz…

I Just Can’t Stop Loving You / Michael Jackson –

Eğer Michael Jackson seven bir çiftseniz, konuklarınızı bu şarkıyla ağırlayabilirsiniz. Jackson’un en naif şarkılarından biri olan “I Just Can’t Stop Loving You” düğün giriş müzikleri listesinde önemli bir yere sahip.

Happy / Pharrell – 

Pharell’in ‘Happy’ şarkısı neredeyse tüm düğünlerde duyabileceğiniz bir hâle geldi. Ancak eğlenceli ritmi, sizi de misafirlerinizi de oldukça eğlendirecektir.

My Immortal / Evanescence –

“Biz çift olarak romantizmi severiz” diyorsanız, size tavsiyemiz Evanescence’nin “My Immortal” şarkısı olacaktır. Bu şarkı da düğün giriş müziklerilistenizde mutlaka bulunsun.

Por Uno Cabeza / Itzhak Pearlman –

Keman tınıları sizin için önemli bir yer ediyorsa, Itzhak Pearlman tam size göre. Klasik müzik sever çiftler, bu parçayı mutlaka düğün giriş müziklerilistesine eklemeli.

Young And Beautiful / Lana Del Rey

Size kendinizi bir peri masalında hissettirecek bir ses Lana Del Ray. Düğün yaptığınız ortamın ambiyansı ile sizi bütünleştirecek olan “Young And Beautiful” u listenizde bulunsun.

Let’s Get Married / Jagged Edge –

Rap sizin için vazgeçilmezse ve bunu tüm misafirlere duyurmak istiyorsanız, Jagged Edge’ın “Let’s Get Married”ı tam da size göre! Rap müziğin yıldızı bu şarkısıyla hem sizi hem de misafirlerinizi eğlendirecektir.

In The Death Car / Arizona Dream

Balkan müzikleri deyince akla ilk gelen isimlerden biri Emirica Kusturica. Düğün giriş müzikleri listesinde Emirica Kusturica imzalı aynı zamanda ‘Arizona Dream’ filminin müziği ‘In The Death Car’ da yer almalı. Sözlerini Goran Bregoviç’in yazdığı şarkı düğününüze farklı bir balkan havası katacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!