Düğün Giriş Müzikleri Yabancı

En özel anınızda size eşlik edecek melodiyi ömrünüzün sonuna kadar duyduğunu her yerde sizi saracak tebessümün değeri paha biçilemez olacaktır.

Düğün gününüze kadar yaşadığınız tüm stres ve telaş sizi düğünün başladığı dakikalarda ömrünüzün notaları size eşlik ederken geçecek ve yerini saf bir huzura bırakacak. Bu anda düğününüz için binlerce düğün giriş müzikleri listesi arasında kaybolabilirsiniz. Ama böyle bir anı kusursuz bir şekilde yaşamanız içinse ihtiyacınız olan tek şey doğru giriş müziğini bulamak. Bunun için pek çok yöntem var mesela birlikte aldığınız ilk albüm yardımınıza koşabilir. Ya da birlikte çıktığınız ilk yolculukta size eşlik eden parçalardan bir tanesi düğün giriş müzikleri listenizde yer bulabilir.

360+Catering

Bu liste böyle uzayıp gider ve bazen evet işte bu şarkı diyemezsiniz. Böyle durumlarda kalan çiftler için harika önerilerimiz var. Kimse sizin aşkınızı hissedemeyecek olsa bile bazı şarkılar en taş kalpli insanın bile tüylerinin diken diken olmasını sağlar ve en duygusal anınızda sizin ve tüm davetlilerinizin ihtiyacı olan şey kesinlikle böyle bir şarkıdır.

Dance me to the End of Love – Leonard Cohen

Etek uçlarınızı bile mutlu edecek, onların bile dans etmesine neden olacak harika bir Leonard Cohen şarkısı. Sözleri ve keyfi ile size unutulmaz bir an yaşatacak olan Cohen’in harika sesi ile bulutların üzerinde yürüyebilirsiniz.

La Vie En Rose – Edit Piaf

Bu şarkıyı mutlaka duydunuz ve her farklı seste farklı şeyler hissettiniz.Edith Piaf’ın sesinden güllerin içinde hayat bulan aşkın taze ve huzur dolusu notaları içinizi dolduracak.

Love Me Tender – Elvis Presley

Söz vermeden önce isteyebileceğiniz tek şey sizi şefkatle sevmesidir. Son bir kez gözlerinin içine bırakarak sadece ve sadece onun sevgisi ile mutlu olabileceğinizi söylerken Elvis Presley size eşlik etsin.

I Put a Spell on You – Nina Simone

Aşkınızın büyüsü adımlarınıza yansısın, Nina Simone’un harika sesi size en özel gününüzde bu şarkının eşsiz sözleriyle eşlik etsin ve büyünüz asla bozulmasın.

La Cumparsita

Bir zamanların efsanesi olan bu müzik tüm konuklarınızı alıp götürecek hepsini kendi hayalleri ile kısa bir süreliğine alıp götürecek. Anneniz, teyzeniz ya da babacan komşunuz Mehmet amcanız da bu şarkı ile evlendi. Herkesin yaptığı her zaman değildir ve La Cumparsita her zaman çok özel bir şarkı olacaktı.

Sadece olmuş olması için ya da çok sevildiği için değil müstakbel eşinizle dinlerken mutlu olduğunuz için şarkınızı seçin. Imperial March olsa bile sonuçta sizin düğününüz ve sizin hatıranız olacak mutlaka düğün giriş müzikleri için fikir edinin ama seçiminizin etkilenmesine siz yine de izin vermeyin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!