Düğün Giriş Müzikleri Yerli

​Evlenecek çiftlerin, en özel anlarını unutulmaz kılan düğün giriş müzikleri seçmeleri bazen zor bir iş haline gelebilir. Bu zor yükü biraz olsun hafifletmek amacıyla sizler için en çok tercih edilen Türkçe düğün giriş müzikleri listesini sıraladık.

giris-muzigi-secimi

O özel gün yaklaştıkça ilk dans heyecanı da artmaya başlar. Davetlileri düğün başlar başlamaz ‘o şarkı’ ile etkilemek isterseniz. Giriş Düğün müzikleri konusunda dikkatli olmalı ve size en uygun olanı seçmelisiniz. Son yıllarda yabancı müziklerin yanı sıra yerli düğün giriş müzikleri de revaçta. Sizin için hazırladığımız, en çok tercih edilen ve eşinizle aranızdaki sevgiyi ölümsüz kılacak düğün giriş müzikleri listesine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Seninler Her Şeye Varım Ben

Büyük usta Kayahan’ın eşi İpek Acar’la seslendirdiği “Seninle Her şey Varım Ben” düğün giriş müzikleri listesinin en üst sırasında yer alan şarkılardan biri. Sevgilisine aşkını bir daha anımsatmak isteyenler için kaçırılmayacak bir şarkı.

Kalbimin Tek Sahibine / İrem Derici

Son zamanlarda düğünlerde en çok tercih edilen şarkılardan biri de İrem Derici’nin ‘Kalbimin Tek Sahibine’ şarkısı. Bu şarkı ile kalbinizin tek sahibini herkese duyurabilir, gecenizi bu şarkı ile unutulmaz kılabiliriniz.

Gelinim – Kenan Doğulu – 

En özel düğün giriş müzikleri arasında yer alan “Gelinim” Kenan Doğulu’nun yıllar geçse de eskimeyen şarkılarından biri. Onun gözlerinin içine bakarak bu şarkıyı söylemek güzel olmaz mıydı?

Aşk / Sertab Erener –

Sertab Erener’in “Aşk” şarkısı ile bu özel anını ölümsüz kılabilirsiniz.

Ben Bir Tek Adam Sevdim / Selami Şahin ve Burcu Güneş

Selami Şahin ve Burcu Güneş’in seslendirdiği “Ben Bir Tek Adam Sevdim” şarkısı geçtiğimiz yılların en çok çalınan düğün giriş müzikleri arasında yer aldı. İkilinin mükemmel düetleri, büyülü anlarınıza en yakışacak müziklerden biri.

Ben Seni Çok Sevdim / Cem Adrian –

Aşkı en iyi dile getiren sözlerden oluşan bu şarkı, ilk danslarını alternatif bir ses ile yapmak isteyen çiftler için tercih edilebilir.

Asla Vazgeçemem / Tarkan – 

Megastar Tarkan’ın “Asla Vazgeçemem” şarkısı yıllar geçse de eskimeyen şarkılar arasından başı çekiyor. İlk çıktığı günden beri düğün giriş müzikleriarasında yer alan şarkı, biribirinden asla vazgeçemeyen çiftlerin favori şarkısı durumunda.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!