Düğün Hediyesi ile Davetlilerinize Unutulmaz Bir Anı Sunabilirsiniz

En mutlu gününüzde, düğününüzde, sizi yalnız bırakmayan sevdiklerinize, çok özel bir düğün hediyesi ile unutulmaz bir anı sunmaya ne dersiniz?

Düğününüze gelen misafirlerinize, hem baktıkça o özel günü hatırlayacakları, hem de en mutlu gününüzde yanınızda oldukları için teşekkür edebileceğiniz bir hediye vermeye ne dersiniz?

Düğüne katılan davetlilere hediye vermek, çok eskilerden kalma bir adettir. Son yıllarda verilen bu hediyeler birbirinden renkli ve orijinal fikirler ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Öyle ki evlenecek çiftler daha orijinal fikirler bulmak için adeta yarış eder duruma geldiler.

2418369081_df86755f0f

Bugün için kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir hediye şüphesizen değerlisi olacaktır. Fakat düğün koşuşturmacası içinde buna zaman bulamayabilirsiniz. İşte size düğününüzde misafirlerinize unutulmaz bir anı olacak birkaç hediye fikri.

Herkes evinin ya da arabasının anahtarını sürekli yanında taşır. Üzerinde gelin ve damat figürleri olan, ya da isminizin yazdığı bir anahtarlık hediye etmek, sevdiklerinize bu mutlu günü sık sık hatırlatacak güzel bir hediye olabilir. Anahtarlığı süslemek size kalmış.

Üzerinde isimlerinizin yazdığı kalemler de sevdiklerinizin baktıkça sizi hatırlayacağı hem şık hem de kullanışlı bir hediye olabilir.

Davetlilerinize hem anlamlı hem de orijinal bir hediye vermek isterseniz işte size muhteşem bir fikir. Sevdiklerinize o özel günün anısına her geçen gün büyüyecek ve etrafa da mutluluk verecek aşkınızın simgesi çiçek tohumları hediye edin. Küçük keselere en sevdiğiniz çiçeklerin tohumlarını yerleştirin. Bu tohumlar çiçek açtıkça, sevdikleriniz de sizleri hatırlayacak. Tohum yerine ağaç fidanı da hediye edebilirsiniz.

Küçük lavanta şişelerini dekoratif malzemelerle süsleyerek bugünün anısına davetlilerinize hediye edebilirsiniz. Şişeleri renkli kurdeleler ve birlikte çektirdiğiniz bir fotoğraf ile süsleyebilirsiniz. Üzerine düğün tarihini yazmayı da unutmayın.

Kadife ya da saten keselere doldurulmuş birbirinden güzel kokulu kurutulmuş çiçekler de bu günün hatırasını canlı tutacak şirin bir hediye olabilir. Bu tür hediyelikler son yıllarda arkasına mıknatıs yapıştırılarak buzdolabı süsü haline de getirilebiliyor.

Kendi ellerinizle hazırlayacağınız küçük teşekkür çantaları da şık bir düğün hediyesi olabilir. Bu minyatür çantanın içinde, el yazınızla yazdığınız kişiye özel bir teşekkür mesajı ile gelin ve damadın fotoğrafı yer alabilir. Dilerseniz çantaya sizi anlatan, sizin için özel başka şeyler de ekleyebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!