Düğün İçin Saç Tasarımı

Sıradan bir günde bile saçlarının görüntüsü için saatlerce ayna başından ayrılmayan kadınların gelin olurken saçları için bambaşka bir özen göstermelerine şaşmamak gerek. Düğün için yüzlerce saç tasarımı varken karar vermek zor doğrusu. Ama bir kez düğün günü saç tasarımınız için kolları sıvadıysanız geri dönüş yok demektir. Düğün günü harikalar yaratmak için hem farklı hem de etkileyici bir saç tasarımı arıyor ama bir türlü aradığınızı bulamıyorsanız işin ucundan tutmamıza izin verin. Siz bu günlerde kendinize özel zamanlar yaratın diye, biz düğün için en özel saç tasarımlarını bu yazıda topladık. Düşlerinizdeki gelini gerçeğe dönüştürmek isteyenlerdenseniz düğün için saç tasarımı listemize göz atmayı unutmayın!

1- Dağınık Topuzlar – Düğün İçin Saç Tasarımı

Düğün için saç tasarımı denildiğinde aklımıza ilk gelen topuzlar oluyor. Fakat sıkı ve kabarık topuzlar bazı gelin adayları için fazla iddialı olabiliyor. Siz de hem gösterişli hem de zarif bir topuz düşlüyorsanız alttan toplanmış, hareketli dalgaların birbirine karıştığı bir dağınık topuz  yaptırabilirsiniz.

2- Yarım Toplu Modeller – Düğün İçin Saç Tasarımı

Küçük ya da sade düğün törenleri için en uygun saç tasarımları kesinlikle dalgaların özgür bırakıldığı modeller. Fakat yine de gelin saçının toplanması gerektiğini düşünenlerdenseniz yarım toplanmış bir saç tasarımı iyi bir alternatif olabilir.

3- Gösterişli Topuzlar – Düğün İçin Saç Tasarımı

Düğün için saç tasarımları arasında en etkileyici olanları belki de gösterişli topuzlar. Düğün günü için topuza karar verenlerdenseniz üstelik bir de sıkı bir topuz istiyorsanız makyajınızın kusursuz olması gerektiğini unutmayın. Davetliler saçınızdan önce makyajınızı göreceğinden makyajdaki bir hata en özel gününüze leke düşürebilir.

4- Uzun Saçlar – Düğün İçin Saç Tasarımı

Prensesleri kıskandıracak kadar uzun ve havalı saçlarınız varsa düğün günü için saç tasarımınızda istediğiniz kadar özgür olabilirsiniz. Hatta böyle saçlara sahipken onları özgür bırakmamanız için hiç bir neden yok. Tabii bu tarz modeller için düğün mekanını ve gelinliğinizi de göz önünde bulundurmanız gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

5- Havalı Örgüler – Düğün İçin Saç Tasarımı

Bir Orta Çağ gelinin masumiyetini saçlarınızda taşımak ister misiniz? Örgülü saç tasarımları her zaman çok popüler ama son yıllarda düğün törenleri için de birbirinden hoş modeller karşımıza çıkmaya başladı. Siz de asi bir saç tasarımı arayanlardansanız örgülü saçlar uygun bir tercih olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!