Düğün Konseptine Göre Düğün Davetiyeleri

Temalı düğün konseptinize uygun davetiye modeli mi düşünüyorsunuz? Sizin için araştırdığımız konsept düğün davetiyeleri önerileri:

Son dönemde moda olan temalı düğünler için nasıl bir davetiye seçeceğinizi henüz bulamadıysanız doğru yerdesiniz. Kır Düğünü, Kumsal Düğünü, Salon Düğünü, Renk Temalı Düğün, Sonbahar ve İlkbahar Düğünü konseptlerine özel düğün davetiyeleri önerilerimizi sıraladık, kararı size bıraktık.

1- Kır Düğünü

olymposta-kir-dugunu-34

Kır düğünleri için en güzel düğün davetiyeleri arasında elbette ki kraft kağıda basılmış olan resimli modeller geliyor. İsterseniz yemyeşil bir ortamda, ağaçların arasında kendi çektirdiğiniz bir resmi isterseniz kır düğünü yapacağınız yerin resmini davetiyenize bastırabilirsiniz. Davetiyenizin kapağına iliştireceğiniz bir mevsim çiçeğiyle hem çok şık hem de farklı olabilirsiniz.

2- Kumsal Düğünü

kumsaldugunu

Düğününüzü masmavi bir deniz eşliğindeki altın kumlarda yapmayı planlıyorsanız davet edeceğiniz insanlara klasik bir davetiye gönderemezsiniz. Düğün temanız ne kadar orjinalse düğün davetiyeleri de öyle olmalı. Çardak altında gelinle damat figürünün olduğu davetiyeler çok moda. Farklı olmak istiyorsanız davetiyenize deniz yıldızı ve küçük kum şişeleri ekleyin. Kum şişelerini aynı zamanda magnet olarak kullanılabilir olanlarından seçerseniz, tüm davetliler ömürleri boyunca sizi hatırlayarak saklamış olurlar.

3- Salon Düğünü

salondugunu

Düğününüzü normal bir düğün salonunda yapacaksanız klasik düğün davetiyeleri modelleri sizin için uygun olacaktır. Klasik deyince aklınıza eski modeller gelmesin. İçeriğinde resim olmayan, sade modellerden bahsediyoruz. Bu tarz bir konseptte düğün davetiyesinin içeriğiyle değil kapağıyla fark yaratabilirsiniz. Dantelli kapak modelleri ya da renkli kapaklar kullanabilirsiniz. Damat figürünün kapağını uygulayıp içindeki yazının gelin figüründe olması da orjinal bir fikir olabilir. Ayrıca son dönemin modası olan gelin ve damat ayakkabı kapak ve içleri de çok eğlenceli.

4- Renk Temalı Düğün

wi3

Yeni trendlerden olan renkli düğün temaları için düğün davetiyeleri seçmek de çok kolay. Düğünüz hangi renk temadan oluşuyorsa elbette o rengi kullanarak davetiye hazırlamalısınız. Ama davetiyeyi aynı renk üzerinde boğmayın. Rengin tonlarını kullanmak davetiyenizi çok şık yapacaktır. Örneğin sarı renk konseptli bir düğün planlıyorsanız beyaz kağıda sarının en koyu tonlarında içerik yazıp, kapağa sarının en açık halini uygulayabilirsiniz. Ayrıca çiçek figürleri ekleyip, canlı bir sarı ile de kurdele yapabilirsiniz.

5- Sonbahar – İlkbahar Düğünü

sonbahar

Yazın kavurucu sıcağından kurtulmak isteyenler için bahar mevsimi biçilmiş kaftan. Bu mevsime uygun düğün davetiyeleri de çok eğlenceli. Düğününüzü sonbaharda yapacaksanız mutlaka kraft kağıda basılmış bir davetiye seçmelisiniz. Sararmış bir yaprak görüntüsü davetiyede harika duracaktır. İlkbaharın o ılık, muhteşem yeşilinde düğün düşünüyorsanız mutlaka çiçek figürlü, ağaçlı, yeşil bir davetiye seçin.

sonbahardavetiye

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!