Düğün Konseptlerine Göre Porselen Makyaj

Bu en özel gününüzde, düğün konseptinize uygun bir porselen makyaj yaptırmak, o gece güzelliğinizi ölümsüzleştirecektir.

Bütün hazırlıklarınız tamam! Düğün günü geldi çattı! Peki ya bütün detayları hallettikten sonra o gecenin sizin için en önemli kısmını planladınız mı?

Düğün gününüzde gelinliğiniz ve saçınız kadar, makyajınız da çok önemli bir detay; akmaması, bulaşmaması ve size gecenin sonuna kadar eşlik etmesi gerekiyor. Bunun için düğün konseptinizin de önemi olduğundan, bu konsepte uygun bir porselen makyaj, o güne sizi eksiksiz hazırlayacaktır.

Kır Düğünü Makyajı

Eğer yeşillikler içinde, rengarenk çiçeklerle bezenmiş bir düğün planladıysanız; mutlaka soft bir porselen makyaj seçmelisiniz. Size önerimiz; toprak tonları veya şeftali tonlarını bir arada kullanmanız. Dudaklarınızda hafif bir parlatıcı ya da yine toprak tonuna uyum sağlayacak, dudak renginde mat bir ruj. Eğer renkli bir kişiliğiniz ve renkli bir düğün konseptiniz varsa; hem düğün konseptinizin renklerine hem de gelin çiçeğinize uygun renkler kullanabilirsiniz. Şeftali ya da toprak tonları yerine hafif pembe, hafif turuncu renkleri tercih edebilirsiniz.

Salon/Otel Düğünü Makyajı

Düğününüz sonbahar ya da kış mevsimine denk geliyorsa ve kapalı mekan seçtiyseniz, daha net hatları olan, vurgulu bir porselen makyaj tercih edebilirsiniz. ‘Kedi Gözü’ olarak adlandırdığımız eyeliner modellerini kullanabilir, orta kalınlıktaki eyeliner çekilmiş göz makyajınıza, kırmızı tonlarında bir ruj ile vurgu yapabilirsiniz. Eğer düğününüzü, sonbahara giriş döneminde planladıysanız; yine hafif tonları seçmenizi öneririz. Toprak tonları kullanarak göz makyajınıza vurgu yapabilirsiniz. Kış mevsiminin ağır havasını, net hatları olan makyajınızla kırabilirsiniz. 

Kumsal Düğünü Makyajı

Kumsalda, soft ve sade bir düğün planladıysanız; geçtiğimiz sezonun gözdesi no-makeup stilini siz de makyajınıza uygulayabilirsiniz. Sanki makyaj yapılmamış, sadece bir parlatıcı ve allık ile çıkmış izlenimi verebilirsiniz. Kumsal düğünleri her zaman daha salaş ve sade olduğundan yine hafif şeftali tonları ve toprak toprak tonlarının harmanlandığı bir porselen makyaj seçmenizi öneririz. Unutmayın; yaz düğünlerinin en önemli avantajı sade olmasıdır. Çabasız bir makyaj ve tabii ki çabasız bir şıklık.

725495274d17341c31d6bc4404b712ac

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!