Düğün Masası Süslemelerinde Fark Yaratan Tüyolar

Yola çıktığınız ilk andan itibaren defalarca zevkinize uygun hayaller kurup en güzeli için defalarca fikir değiştirdiğiniz günler geride kaldı. Şimdi ufak tefek rötuşlarla son eksikleri tamamlama vakti! Mesela düğün günü kuracağınız harika masalar için nasıl bir süsleme istediğinize karar verdiniz mi? Yoksa bizim gibi sıradan masa süslemelerinden olabildiğince uzağa mı kaçmak istiyorsunuz? O halde tam da sizin için hazırlanmış bu fark yaratan düğün masası süslemelerine gelin, birlikte bakalım.

dogal-malzemlerden-masa-susleri

Doğal Malzemelerden Masa Süslemeleri İçin Dekoratif Seçenekler

Elinizin altındaki her şey, aslında düğün masaları süslemeleri için harika bir seçenek aslında. Mesela şarap mantarlarından konuklarınızın isimliklerini yapmaya ne dersiniz? Üstlerine yerleştirilmiş minik çiçekler ve kimin nerede oturacağına dair ipuçları veren isim kartları. Böylesi hem masanızın havasını değiştirecek hem de düğün süslemelerine masrafsız bir fark katacak. Rustik temalı düğünlerin masa süslemeleri içinse bambaşka bir fikrimiz var! Nikah şekerleri için minik kaktüsler tercih edebilirsiniz örneğin. Düğün boyu temanızla uyum sağlamak içinse şekerlerinizi masaların üzerine dağıtarak bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

gelin-masasi2-buyuk

Bambaşka Masalar Yaratmaya Hazır Mısınız?

Biz hazırız! Alışılmışın dışına biraz çıkarak harika düğün masaları süslemeleri yaratmak mümkün. Tabii bu masalar için samimi bir düğün atmosferini göze almak gerek! Mesela tropik bölgelerin yemek masalarından ilham alabilirsiniz. Bambu ağaçları ve orkide baskılardan oluşan runnerlar düğün masanıza hem renk hem de fark katacaktır. Düğün masası süslemelerinin bir parçası olarak kullanacağınız hasır yelpazeler ise konuklarınız için bugüne ait hoş bir anı olarak kalacak. Yine bambu setlerle donatılmış bir düğün sofrası en beğendiklerimizden diyebiliriz. Çiçekler ve kareli peçetelerle hareketlendirilmiş bir düğün masası süslemesinin misafirlerinizin iştahını açacağına eminiz.

cocuklara-ozel-bufe

Minikleri de Unutmadık!

Düğün günlerinde ne yazık ki şikayet edilen şeylerden biri de ufaklıkların tatlı gürültüleri. Ancak isterseniz onları oyalayacak, hem ailelerine hem de size rahat verecek bir önerimiz var. Minik misafirler için ayrı bir düğün masası hazırlama fikri sizin kulağınıza da hoş gelmiyor mu? Onlara özel hafif bir menü, rengarenk şekerlemeler ve oyalanmalarını sağlayacak boya kalemleri… Onlar kendi aralarında kaynaşırken hem ailelerini erkenden kaldırmaktan kurtaracak hem de düğün atmosferinde bambaşka bir hava yaratacaksınız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!