Düğün Mekanları Arasında Kararsız Kalanlar için Tekne Düğünü

Düğün mekanları hakkında kafasında soru işaretleri olanlar; bütün seçenekleri bir kenara bırakın ve tekne düğünü ile unutulmaz bir gece yaşayın…

Sevgilinizle evlenmeye karar verdiğiniz günden beri bu düğün gecesinin hayalini kurdunuz. Ve şimdi o büyük gün geldi çattı. Gelinlikler, damatlıklar, davetli listeleri derken en önemli konuda takılıp kaldınız; düğün mekanları Yakınlarınız, aileniz, akrabalarınız herkes bu konuda bir fikir yürüttüğünden aklınız çok karışmış olabilir. Merak etmeyin bu yazıda size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Gelin ve damadın, sonsuzluğa ‘evet’ dediği gecede her şeyin mükemmel olması gerekir. Nasıl gözüktüğünüzden tutun da yemeklere kadar her şeyin hayallerdeki gibi kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için düğün mekanları arasından sizi en çok mutlu edecek olanı seçmeniz gerekiyor.

Düğün mekanları arasında verilebilecek bir çok tavsiye varken, ilkbahar yaz döneminde evlenmeyi düşünenler için kuşkusuz en popüler ve değişik olanı tekne düğünleri. Mavi suların vermiş olduğu huzuru, en sevdiğiniz insanlarla beraber en mutlu olduğunuz gecede paylaşmaktan daha güzel ne olabilir?

dugun-mekanlari-2

Otellere kapanmaktan sıkıldıysanız ve böyle önemli bir geceyi unutulmaz kılmak istiyorsanız kendinizi suların akıntısına bırakın. Düğün mekanlarıseçenekleri arasından tekne düğünü, sizlere peri masallarındaki gibi bir gece yaşatmak için bire bir. ‘Her şey güzel de biz çok kalabalığız, tekneye nasıl sığarız? Ayrıca bu tekne işi çok maliyetli olabilir’ diye düşünebilirsiniz. Merak etmeyin. Her bütçeye ve tarza uygun tekne düğünü seçenekleri hayallerinizi gerçekleştirmek için sizleri bekliyor. 50 kişiden 700 kişiye kadar kapasitesi olan teknelerin çeşitliliği size birçok alternatif sunuyor. Butik bir düğün yapıp işi 100-150 kişiyle bitirecek büyüklükte tekne kiralayabilecekken dilerseniz 700 kişilik ömür boyunca akıllarda kalacak olan görkemli bir düğüne imzanızı atabilirsiniz.

dugun-mekanlari-3

Yaz günüyle havanın yağmurlu olması ihtimaline karşı kapalı alanı da olan tekneler bu özelliğiyle düğün mekanları arasında diğer mekanlara fark atıyor. Ayrıca bir çok farklı tekne modeli de bulunduğundan, tekneler arasından cebinizi en yormayacak olanı seçerek ödeme konusunda da avantajlı olabilirsiniz. Catering şirketleriyle de anlaşıp tekneyi dilediğiniz gibi süsledikten sonra mükemmel bir gece yaşamamanız için hiçbir sebep kalmıyor.

Eğer siz de ‘biz denizde evlenmek istiyoruz’ diyenlerdenseniz ve mavi suların huzurunu düğününüze yansıtmak istiyorsanız düğün mekanları kategorisinden tekne düğünü ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!