Düğün Mekanları

Unutulmaz bir düğün gecesi yaşamanızı sağlayacak düğün mekanları arasından size ve tarzınıza en uygun yeri seçebilir, hayatınız için yeni sayfa açacak geceye yakışır mekana karar verebilirsiniz.

Yıllardır özlemle beklediğiniz düğün gecesi yaklaşıyor ve siz hala nerede düğün yapacağınıza karar veremediniz mi? O halde düğün mekanları hakkında size detaylı bilgi verecek yazımıza bir göz gezdirmenizi öneririz.

1_kir_dugunleri_mekan

Sizin ve birlikte yeni bir yola girmek üzere olduğunuz en özel kişinin istekleri doğrultusunda şekillenecek düğün geceniz için plan yapmaya düğün mekanlarını araştırarak başlamalısınız.

Merak etmeyin! Düğün stresinde bir de araştırmakla uğraşmamanız için sizin yerinize biz araştırdık.

divan-ist

Otel

Size havuz başında, balo salonunda ya da deniz kenarında unutulmayacak bir düğün vaadeden oteller, şık bir gece arzulayan çiftlerin ilk tercihi oluyor. Kendilerini otel konforuna bırakarak kaliteli hizmet alan düğün çifti, otellerin imkanlarıyla birlikte daha çok kişiyi ağırlayabiliyorlar. Yıldızlara göre fiyatların arttığını da ekleyelim.

buyukcekmece_dugun_mekanlari

Kulüpler ve Davet Yerleri

Düğününü şık bir kulüp ya da davet yerlerinde yapmak isteyenlerin, toplum arasında saygın bir yeri olan mekanları tercih ettiği görülüyor. Spor, deniz ya da sosyal tesisler; bu seçkin düğün yerleri arasında sadece birkaçı.

www-samsunyelken-org-tr_29_vi3t00lhccff

Tarihi Mekanlar

Hayatı için en özel geceyi tarihe meydan okuyan bir mekanda yapmak istiyorsanız eğer, tarihi mekanlar tam da size göre! Yalı, sarnıç, saray ve zindanlar; düğün mekanları arasında size tarihi bir düğün yaşatma ayrıcalığı sunuyor. Bu düğünlerde kendinizi eski padişah ve sultanlara benzeteceğinizin garantisini şimdiden veriyoruz.

slider_istciraganpalacekempinskiandbosphorusl

Kır Düğünü

Kır düğünleri, yazın ferahlatan rüzgarı doğanın eşsiz yeşilliğiyle buluşarak, sizinle birlikte misafirlerinizi de hayran bırakacak bir gece yaşatmanıza olanak sağlıyor. Eğlencenin doruklara ulaştığı düğünler hazırlayan kır düğünleri, ‘son dönemlerin en çok tercih edilen düğünleri oluyor’ desek hiç de yalan olmaz.

603023_418909698132291_1808097244_n

Tekne

Teknede gerçekleştireceğiniz düğün, en mutlu gecenizi boğazın eşsiz güzelliği ile birleştirecek ve yıllar sonra da saniyesi saniyesine hatırlayacağınız bir düğün yaşatacak size. Her an seyir halinde olmanız unutulmaz bir gece yaşamanız için tek başına yeterli bir ayrıntı.

beach-wedding-venues-kzn-1

Plaj

Yaza aşık çiftlerin tercihi plaj düğünleri de son dönemlerin en popülerleri arasında! Şirin bir plajda güneşin battığı anda ‘evet’ demeyi düşünmek bile bu satırları okuyan çiftleri heyecanlandırmaya yetecektir. İzmir ve Antalya’nın bu düğünler için en elverişli düğün mekanlarına ev sahipliği yaptığını da sözlerimize ekleyelim.

Resim2

Düğün Salonları

Hesaplı ve çok kişiyi ağırlama imkanı sunan düğün salonlarını da saymamak olmaz tabii ki! Düğün salonları merkezi lokasyonlarda bulunma özellikleriyle birçok çiftin tercihi oluyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!