Düğün Öncesi Damat Bakımı

Yoğun geçen düğün hazırlıkları süreci, bütçe hesaplaması stresi ve düğün alışverişi derken yorucu bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Düğün gününe de sayılı günler kaldı fakat bu süreç sizi fazlasıyla yordu. Kusursuz bir düğün için her şey tamamsa artık damat adayları için tükettikleri enerjiyi geri toplama vakti! O damatlardan biriyseniz sizi tekrar harekete geçirecek her şey bu yazıda. Damat adayları için düğün öncesi bakımları bir de biz araştırdık. Küçük tüyolarla hem bakımlı hem de enerjik bir damat olmak istiyorsanız burada yazanlara mutlaka göz atın deriz.

Kural1: Formunuzu Koruyun! — Düğün Öncesi Damat Bakımı

Birkaç basit öneriyle düğün günü gelin kadar ilgi toplamak ve enerjik görünmek istiyorsanız hemen harekete geçin. Mesela işe asansörü hayatınızdan çıkararak başlayabilirsiniz. Zaten yoğun geçen bu dönemde spor salonuna ayıracak vaktiniz olmayabilir. Fakat her akşam yarım saatlik bir hareket seansı kısa sürede vücudunuzu forma sokmak için yetecektir.

Kural 2: Cilt Bakımı Yaptırmak Şart! — Düğün Öncesi Damat Bakımı

Damat adayları düğün öncesi bakıma gereken ilgiyi göstermeseler de aslında o yoğun günlerin ardından mutlaka biraz özeni hak ediyor. Özellikle yorgunluktan ve stresten kaynaklanan cilt yağlanmaları, sivilce problemine yol açtığından düğün günü bu görüntüyü ortadan kaldırmak isteyen damatlarla dolu etrafımız. Eğer düğününüzde küçük bir makyaj operasyonu geçirmek istemiyorsanız bakımlı bir damat olmak için mutlaka düğün öncesi profesyonel bir cilt bakımı yaptırmanızı öneriyoruz.

Kural 3: Manikürden Korkmayın! — Düğün Öncesi Damat Bakımı

Düğün öncesi bakım konusunda damat adaylarının en çok çekindiği konu genel olarak manikür seçeneği oluyor. Siz de o damatlardan biriyseniz hayatınızın en özel günü için tabularınızı bir kereliğine yıkıp düğün öncesi bakım listesine manikürü de eklemelisiniz. Yarım saat sürecek manikür işleminden sonra bu kadar abartılacak bir şey olmadığını göreceksiniz.

Kural 4: Saç Bakımını da Unutmayın! — Düğün Öncesi Damat Bakımı

Damat adaylarının düğün öncesi bakımları arasında saçlarına gösterdikleri özen de var. Düğünden birkaç gün önce mutlaka deneyimli bir saç tasarımcısıyla çalışın. Her zamanki klasik görüntünüz yerine daha hoş bir stille davetlilerin önüne çıkmak için birkaç saç modeli denemeyi unutmayın.

Kural 5: Düğünden Önce Enerjinizi Yükseltin! — Düğün Öncesi Damat Bakımı

Düğün öncesi kişisel damat bakımlarını tamamlamak enerjinizi yükseltmek için yetecektir. Fakat düğünün bir gece öncesinde uykunuzu almaya özen göstermeniz gerekiyor. Ertesi gün sizi yoğun bir gün bekliyor. Eğer hazırlıklar sonrasında yorgun gözlerle davetlilerin karşısına çıkmak istemiyorsanız bir gün öncesini kendinize ayırın ve erkenden uyumaya özen gösterin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!