Düğün Öncesi Damat Saati Seçimi

En önemli gününüzde, hayatınızın kadının yanında, şık bir görüntü sergileyebilmek çok önemli! Aksesuar seçimlerinizi doğru yaparak, güzel gelininizin şıklığını tamamlayabilirsiniz.

Düğünler her çiftin en özel günlerinden birisi. Bu önemli günde, kıyafetinizi, doğru aksesuarlarla tamamlamak size daha özel hissettirecektir. Erkekler için aksesuarlardan en göze çarpanı kuşkusuz, saatlerdir. Kıyafetin rengine ve modeline uygun bir saat, şıklığınızı ön plana çıkaracaktır.

Erkekler, takı konusunda kadınlar kadar şanslı değillerdir. Çünkü kadınların takı yelpazesi genişken erkeklerinki sınırlı kalır. Takılabilecek en önemli aksesuar saattir ve erkekler önce sünnetlerinde, daha sonra düğünlerinde şık saatlerin sahibi olurlar.

Düğün öncesi damat saati seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta elbette kaliteli olup olamasıdır. Kaliteli bir saat uzaktan da olsa kendini belli eder, kıyafeti ön plana çıkarır ve tamamlar. Stil sahibi bir damat olma yolu malesef biraz zahmetli! Öncelikle düğünde takacağınız saatin günlük kullanıma uygun olup olmamasına karar verebilirsiniz. Klasik bir damatlıkla elbette klasik ve modern havadaki bir saat daha uyumlu olacaktır.

erkek-saatleri-www-uygunsaat-com

Ben rahat adamım, klasik saat bana gelmez diyorsanız o zaman günlük kullanıma da uygun daha spor saatleri tercih edebilirsiniz.

zeno-retro

Saatim altından olsun, etrafa havam olsun diyorsanız, o zaman deri kayışlı saatleri de önerebiliriz. Altın saatlerde metal kayış oldukça revaçta, Fakat damatlık ile beraber daha klasik bir görüntü istiyorsanız deri kayışlar sizin için biçilmiş kaftan.

8558S-E2_ZM

Peki saatleri seçtiniz fakat bütçe sınırlı, o zaman ne yapacağız? Bütçeniz yeterliyse İsviçre menşeli saatleri tercih etmek yerinde olacaktır. Benzer modelleri uygun fiyata bulmak içinse Uzak Doğu’ya kadar gitmenize gerek yok elbette. Çin menşeli ürünler satan sitelerden sipariş etmeniz mümkün. Yine de siz siz olun sertifikalı ürünler almaya özen gösterin. En önemli gününüzde, akrep ve yelkovan da sizin hızınıza yetişebilmeli!

Teknik özellikler ve dizaynın yanı sıra elbette önem sırasının başlarında renk uyumu da var! Siyah klasik bir damatlık ile deri kayışlı siyah renk, klasik modelleri tercih edebilirsiniz. Sade ve ciddi şıklığınızı bu şekilde tamamlamanız mümkün. Ceketsiz ve papyonsuz, blazer ceket ve daha spor gömlekler tercih ettiyseniz metal kayışlı modeller ve kahverengi kayışlı modellerle de görüntünüzü tamamlayabilirsiniz. Çok uçuk renkler de saat takan damatlar da yok değil fakat biz, düğünün sade ve modern özelliğine uyumlu saatlerden yanayız! Koyu renkler damatlığın asaletini tamamlarken, gelininizin bembeyaz güzelliğini daha da göz kamaştırıcı hale getirecek, bizden söylemesi!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!